Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

Love

βeℓℓe â๓e
LONDER- Ajo është vënë në qendër të vëmendjes gjatë Lojërave Olimpike “Londër 2012”, jo për rezultatet por për faktin se vendosi të dalë zbuluar para kamerave.

atljetja.jpg

Bëhet fjalë për atleten Eliska Klucinova, e cila nuk mori parasysh kamerat e shumta që ndjekin garat e Lojërave Olimpike “Londër 2012” duke hequr të mbathurat, ndërkohë që atletet e tjera po kryenin prova.

Sportistja nga Republika Ceke, pjesëmarrëse në shtatë garësh, u ul në pistën e stadiumit olimpik të Londrës dhe nisi të hiqte të mbathurat, por kur pa një kamera që nuk po i “shqitej” mori një peshqir për t’u mbuluar dhe vazhdoi pa e vrarë mendjen.
Burimi: ballkanweb
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

Po i ka hyp vapa mo, ckeni ju..:p :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

Po nga sforcimet e shumta ndoshta eshte entuziasmuar shume
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

valla edhe ket paparacet ku nuk po i fusin hunden e tyre,asgje nuk paska per tu diskutu
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

Kaq pak :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

Asgje nuk paskan vu hahhaa
 
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

Sikur ça ka bere ........lajme koti...sdine cte bejne me dhe gazetaret....
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Atletja kapet mat, heq të brendshmet para kamerës!

po he mo se me stil i paska hequr .
Ishalla sme del ndonje vidjo mua thuj se dhe une i hoqa njehere si kjo ne plazh per ti shtrydhur .
 
Top