اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

E3

Anëtar i Nderuar
Eshtë vetëm 11-vjeçe dhe i ka vënë si mjekët po ashtu dhe shkencëtarët me shpatulla pas muri!

Rasti i një vajze 11-vjeçe nga qyteti Binh Tan, citon alb-observer.com, të cilën prindërit kanë deklaruar se ajo pas konsultimeve të shumta me mjekët rezultoi fëmijë me Aftësi Mbinatyrore/Gjeni ka befasuar gjithkënd. Prindërit e saj deklarojnë se veç aftësive të saj mbinatyrore ajo ka dhe një veti të zhvilluar, asaj të vënies së zjarrit vetëm me anë të fuqisë së trurit, gjë kjo që ka befasuar specialistët.

Sipas shumë njohës të fushës, vajza i përket kategorisë së fëmijëve Indigo dhe se këta fëmijë shquhen për Aftësitë e tyre Mbinatyrore, madje kjo vajzë u shkakton zjarr çdo sendi që ajo vë në…
Aftësitë, bëmat dhe pamundësia për të shpjeguar këto dukuri të kësaj 11-vjeçareje, nga ana e mjekëve dhe specialistëve, i ka falur asaj një burim promovimi në mediat e vendit.
11-vjeçarja jeton në Vietnam, aftësitë e saj tashmë po bëjnë xhiron e botës.


observer​
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

Dukeshka si film hororr..:p :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

Ca spo na degjojne veshet sot e spo na shohin syte...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

Prit kur te dali na 1 qe bo synet vetem me 1 shikim , se flaken paskan fillu me e ven me 1 te pame .
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

Hajde me aftesi mbi natyrore paska njerz a?!!
Njese dicka e pa degjuar me pare...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

instantenous-combustion-550x412.jpg

instantenous-combustion2.png

instantenous-combustion4.jpg


Disa nga ''veprat'' e saj shpresojme te mos jet dhe ky nje HOAX i rradhes
 
Titulli: اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

Njerez me aftesi mbinatyrore nuk ka ne kete bote .
Keto mund te jene vetem perralla !.
 

My Self

Born To Be Happy
Re: اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

Sa tipe kjo ;) I lumt :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: اudia, fëmija që krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë


Pse nuk beri naj gje para mediave ! apo ndonje video ! por mua me duket qe ketu banoret e pallatit i kan vene flaken nderteses dhe tash deshirojne te jau japi naj lek shteti per rindertim . :D
 
Top