اudira kosovare, arbitri ha fara në fushë.

PiNkY

Anëtar i Nderuar
28-370x290.jpg


اudirat në futbollin shqiptar nuk kanë të sosur. Ky ne foto është një arbitër anësor në Kosovë dhe foto e tij është duke bërë xhiron e botës.

Ai është fotografuar në një moment duke ngrënë fara, ndërkohë që zhvillohej ndeshja.

Foto është bërë publike në rrjetet sociale, ndërkohë që nuk dihet identiteti i arbitrit dhe në cilën ndeshje ka qenë i pranishëm kur është fotografuar në këtë moment të papërsëritshëm për botën e futbollit. /albeu
:p
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: اudira kosovare, arbitri ha fara në fushë.

Hahahahahaha mir qe paska gjet nje menyr me shty kohen :p Se duke ec para mbrapa e paska ber grop aty :p lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: اudira kosovare, arbitri ha fara në fushë.

Me siguri ka qene ne krahun kah kane sulmuar musafiret dhe nuk ka pasur pune hahhahhaha

Ne jemi te pa pare ne abuzimin me detyren...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: اudira kosovare, arbitri ha fara në fushë.

Me mire fara se dajak ;)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: اudira kosovare, arbitri ha fara në fushë.

hahhaha akitrrra, mire e ke thene. Po te ishin keta referet qe s'po i shohin pozicionet jashte loje, ne ndeshjet e LK, ne Kosove do te hani dru deri ne mengjes!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: اudira kosovare, arbitri ha fara në fushë.

Pse mos te haj fara ai? Ai s'vezhgon me goje por me sy...kshu qe edhe ha edhe vezhgon.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: اudira kosovare, arbitri ha fara në fushë.

Nuk u kan kushedi cfar loje :p ,kshtu qe ka humb ''kohen'' me fara!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: اudira kosovare, arbitri ha fara në fushë.

Do kete qene nje nga ata qe rrine anash fushes..
Ka pare qe loje spo behet, te bej dicka me dobi ka thene me vete :p
 

cent

...Lontano
Titulli: اudira kosovare, arbitri ha fara në fushë.

اudirat në futbollin shqiptar nuk kanë të sosur. Ky ne foto është një arbitër anësor në Kosovë dhe foto e tij është duke bërë xhiron e botës.

Titulli tjeter, nisja tjeter lol
Kjo me duket foto e futbollit qe luajn femijen nga 8 - 14 vjec sme duket ndeshje e champions ligue qe paska bere xhirot e botes kjo foto. اudi e madhe nuk esht pasi kosova nuk mbahet per futboll dhe ne hapat e para esht, sa te ambjentohen dhe arbitrat do ket cik budallalliqe :p :D
 
Top