Aviacioni apo Hekurudha?

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Aviacioni apo Hekurudha?

Cili u zhvillua in pari ne Shqiperi?
( ne cfare viti)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Aviacioni apo Hekurudha?

Hekurrudha
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Aviacioni apo Hekurudha?

hekurusha pa diskutim meqe kemi qene gjithmone pas mendoj se flututrime eshte zhvilluar me mbrapa
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Aviacioni apo Hekurudha?

Mund te me thoni dhe ndonje vit?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Aviacioni apo Hekurudha?

po aviacioni?:D

se une i doja te 2 datat qe te beni ju nje krahsim e te me jepni pergjigjen e sakte:)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Aviacioni apo Hekurudha?

Po heren tjeter kerko dhe datat sweety :D

Une i dija dhe datat por..u pergjigja vetem ne pyetjen e juaj

kiss
 
Top