AZfilma.Com | Filma Me Titra Shqip

AZfilma.com ka disa kohe qe eshte hapur dhe tashme ka arritur ne nivele te pelqyeshme fale punes se pa lodhur te nje stafi teper te vogel.

Ne AZfilma.com mund te gjeni filmat me te fundit dhe me te kerkuar.. te gjithe ne gjuhen shqipe. Dhe jo vetem kaq.. filma te animuar per femije dhe per te rritur, filma te dubluar ne shqip dhe serialet me te famshme boterore.. si "LOST", "Pacific", "Spartacus 2010" e shume te tjere.
Pjesa me e madhe e titrave te filmave jane marre nga titrashqip.net (me nje rast i falenderojme te gjithe ato qe japin kontributin e tyre per ate faqe e ne vecanti Cold Fire

Jeni te lutur te na vizitoni. Faqja eshte e hapur per cdo perdorues dhe per me teper nuk eshte e detyrueshme te rregjistroheni. AZfilma.com ofron filmat me te fundit me perkthim ne gjuhen shqipe FALAS.
Ju uroj gjith te mirat.
Double D
 
Top