Babai kannibal qe hengri foshnjen e tij te sapolindur.

Indola

Adiafori otan prepei
11.jpg
E frikshme dhe jonjerezore mund te quhet lajmi i nje babai perbrindesh i cili hengri foshnjen e porsalindur
Sipas shqypit Austalian,banoret e nje fshati ne Papua Guinea e Re gjeten ne miniere nje burre i cili po hante foshnjen e sapolindur kur fonshnja ulerinte.
Burri kishte nje historik te rrende ndaj perdorimit se droges.
Banoret e ndoqen dhe e cuan ate ne rajonin policor ku dhe u arrestua bashke me bashkshorten e tij.Per fat te keq foshnja nuk arriti te luftoje betejen per jete
dhe ju nenshtrua plagve te tmerrshme te tij.
Shume banore ishin prezent ne kete fakt mizor..


Perkthyer nga: Kamia.
 
Last edited by a moderator:

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Babai kannibal qe hengri foshnjen e tij te sapolindur.

omg vetem baba nuk quhet ky kafshe ....
 
Top