• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bajern ofron 10 mln euro për Kaladzen

E3

Anëtar i Nderuar
Klubi gjerman i Bajernit të Mynihut, pas dëmtimit të mbrojtësit Demikelis dhe shitjes së qendër mbrojtësit brazilian Luçio tek Inter, është në kërkim të një mbrojtësi. Drejtuesit gjerman, duke bërë një sondazh në merkato, kanë individualizuar tek mbrojtësi i Milanit, Kakaber Kaladze, futbollistin e duhur për skuadrën e tyre. Gjeorgjiani nuk gëzon edhe besimin e teknikut të Milanit Leonardo, i cili preferon në vend të tij brazilianin Tiago Silva. Për këtë motiv drejtuesit gjerman janë gati ti ofrojnë Milanit, 10 milionë euro për kartonin e Kaladzes. Vështirë se Milani do heq dorë aq lehtë nga mbrojtësi gjeorgjian. Megjithatë gjermanët priten të vijnë në Milano gjatë ditëve në vazhdim, për të biseduar me drejtuesit e klubit kuqezi.
*panorama*
 
Top