banditos qe tall lesht me userat !!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Xchat

Antarë i ri
<Jorina>: ik se ta vari zilen ne ball
<Banditos>: !k jorina na nje shpulle per fjalen Bukuroshi qe me the
*** Jorina was kicked by Shqiperia (na nje shpulle per fjalen Bukuroshi qe me the (Banditos))
<cun_dr__26>: ahahhahaha
VaMpIrI__ Banditos syt me lesh i paske se su kon ajo
<cun_dr__26>: tmijat
<Banditos>: !k jorina na nje shpulle dhe nga e djathta
*** Jorina was kicked by Shqiperia (na nje shpulle dhe nga e djathta (Banditos))
<Banditos>: !k jorina na nje shpulle dhe nga e majta
*** Jorina was kicked by Shqiperia (na nje shpulle dhe nga e majta (Banditos))
<Banditos>: !k jorina na nje shpulle dhe nga .... bycat
*** Jorina was kicked by Shqiperia (na nje shpulle dhe nga .... bycat (Banditos))
 

MasteR

I'm offline
Titulli: banditos qe tall lesht me userat !!!

hahaha o teta apo xhaxhi ca je bjeri ziles te dera tjeter se skemi banditos ne ketej
 
A

Ausos

Titulli: banditos qe tall lesht me userat !!!

Kush kupton nga komjuteri,,mund ta paramendoj kete sken,,,esht apsolutisht e vertet,,si a-ja e vogel e shtypit,qe esht minipuluar perfundimisht,,sa ka arritur te besoj ne kokfortsin e saj,,aq shum,,sa mban kete qendrim kaq te ashper ndaj A-s se madhe te shtypit,,paramenojeni tani nje njerin krah a-ja e vogl qe i thot A-s se madhe asnjeher,,

e till injorance po demostrohet kokfortesisht nga femijet qe u rriten me kto shkronja.
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top