Barcelona Do qe Vlades Te Rinovoj Kontraten.....!!!!

Logu

Antarë i ri
Barcelona kerkon serish qe Valdes te rinovoje kontraten e tij !

Sipas ElMundoDeportivo,drejtuesit e Barcelones do te tentojne edhe njehere qe te flasin me Victor Valdes.El Mundo thekson se lajmi vjen nga njerez qe kane lidhje me stafin e Barcelones.

Edhe pse Victor Valdes ka refuzuar te rinovoje kontraten me ekipin e Barcelones,drejtuesit kane per ti lene kohe deri ne maj qe te ndryshoje mendim dhe te rinovoje me Barcelonen.
 

cent

...Lontano
Titulli: Barcelona Do qe Vlades Te Rinovoj Kontraten.....!!!!

LOL LOL LOL LOL Dhe kush qenka fenomeni paranormal ketu.? Ke ngaterruar vend Logu LOL LOL LOL LOL
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Barcelona Do qe Vlades Te Rinovoj Kontraten.....!!!!

Ndoshta u ka besuar atyre qe thone se Barca jane "JASHTOKSORET" LOL
 
Top