Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyeshmerise.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Ke ngaterruar temen, pershendetje dhe urime eshte diku tjeter :p


Sdq, shiqone championsin nga shtepia, si luajne mbreterit.
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Jam ne kampionatin spanjoll.
Do te jem kureshtar te shoh se si do ta dominoje ndeshjen ekipi i cili eleminoje Barcelonen dhe Bayernin, kureshtar te shoh se sa gola do ti fusi ekipit qe eleminoji Romen e lodhur, cityn ku kampionatin ja mori edhe nje ekip pa te shkuar , mbi te gjitha werderin ekipin kampion ne bundeslige.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Kureshtar te gjithe, dhe asgje nuk dihet por, mbreterit mbesin mbreter, te tjeret piuna te mbreterve :plazh:
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Ndiq nga ekrani se si ngrehet kupa e nje dominimi 38 javore dhe 91 pikesh te grumbulluara nga katalanasit nderkoh.
 

ricky_ch

******
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Ky zotëria, nuk po e ditka se "dominimet" mes ekipeve që i pëkasin "elitës",
është vetëm sa "kimja e kresë"., andaj blla blla blla nuk duhet bërë shumë,
sepse nu duhet harruar edhe faktin "fat"...
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Urime titullin tifozave te barcelones.

Mund ta perfundonin edhe me heret, por pasi qe Suarez e fitoj edhe "kepucen e arte" po ju bejme hallall qe na mbajten nen presion deri ne fund.

Visca el Barca!
 
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

E shikova pjesen e pare te lojes Granada-Barcelona , kam dyshime qe qendron mbrapa ndonje kurdisje e ndeshjes !
 

Marla

Quo Vadis!
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Rrofsh Avero! :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Ndiq nga ekrani se si ngrehet kupa e nje dominimi 38 javore dhe 91 pikesh te grumbulluara nga katalanasit nderkoh.

Askujt nuk i interesojne zgjedhjet neper fshatra, kush do triumfoje, sa ju intereson se kush do behet mbret i tgjitheve :D
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

T harxhosh djerse 38 here nga 90 minuta , te humbesh me 1 pike duhet te jete e veshtire.

Gabohesh, fshatrat kane gjysmen e popullsise, ato te japin qeverine. E din se Edi Rama nenvlersoje fshatin ne 2009 dhe humbi?
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Loverboy, hajde urona titullin qysh ju ka hije burrave. :p

Nese e fiton Reali LK une i pari ju uroj ; )
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Aver,perhajr perhajr ,a u gzut hiq? :p
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

A nuk i degjove tupanat a? :p

Perhajer edhe ty, se edhe ti je nifar tifoze e lodht e barcelones. Lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

A nuk i degjove tupanat a? :p

Perhajer edhe ty, se edhe ti je nifar tifoze e lodht e barcelones. Lol
hahhahahahhaa me lot kam qesh.. e pse e lodht, vajza e don futbollin shum?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

A nuk i degjove tupanat a? :p

Perhajer edhe ty, se edhe ti je nifar tifoze e lodht e barcelones. Lol


Si n'onerr mu dok po :p e lodht thot po 2 gzime perheri si man zembra djal,je gzu dhe per mua ti :D :p
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

hahhahahahhaa me lot kam qesh.. e pse e lodht, vajza e don futbollin shum?

E di, e di. E mbyt futbollin ajo. :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Aver urime :D - E keni meritu ska fjale. Qysh ke reali kur erdh zidani, mire perfundum. Te shohim ata t'atletikos qe thejn kam e dur qa po bohet me ta
 

Aver

VIP
Titulli: Barcelona shpallet kampionee 2016,thyen dhe vendos rekodin e ri te pathyesh

Aver urime :D - E keni meritu ska fjale. Qysh ke reali kur erdh zidani, mire perfundum. Te shohim ata t'atletikos qe thejn kam e dur qa po bohet me ta

Eeee ma mire vone se kurre. :p

Faleminderit :)

Sikur t'ish ardh Zidane ma heret ndoshta e kish marr edhe titullin Reali, se u futen ne seri te mire.
 
Top