• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Basha ‘shuplakë’ edhe nga Holanda: Sa keq që dogjën mandatet

Hera

Βιβλίο φάγος
Basha ‘shuplakë’ edhe nga Holanda: Sa keq që dogjën mandatet


Ministri i Drejtësisë dhe Sigurisë së Mbretërisë së Holandës Ferdinand Grapperhaus gjatë vizitës në Shqipëri dhe takimeve me krerët e shtetit ka dënuar dhunën në protestën e opozitës, ndërsa ka kritikuar edhe vendimin për djegien e mandateve nga PD-ja dhe LSI-ja. “Së pari protestat janë një element shumë i rëndësishëm dhe thelbësor i demokracisë dhe në të gjithë botën njerëzit dalin në rrugë për të shprehur mendimet e tyre, javën e kaluar kemi pasur një protestë në Holandë për sulmin terrorist apo cështje të tjera. [IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/lajmifundit.al\/wp-content\/uploads\/2019\/03\/basha201999.jpg"}[/IMG2]
Por më vjen keq, që kemi pasur raste dhune në Shqipëri në disa protesta, u bëj thirrje që të sigurohen për protesta në paqe, brenda limiteve të shtetit të së drejtës. Më vjen keq që opozita ka marrë vendimin për të djegura mandatet, dalja nga kuvendi shkon kundër paimeve demokratike. Parlamenti është vendi, baza, themeli për trajtimin e cështjeve.

Holanda vijon që ta mbështesë të ardhmen Europiane të Shqipërisë. E inkurajoj Shqipërinë që të vijoj të tregojë rezultate të prekshme. Do të flas me kolegët e mi në qeveri dhe mbresat që më ka lënë qeveria. Ne do të punojmë së bashku. Ne duhet të luftojmë krimin e organizuar ndërkombëtar, me kriminelë shqiptarë, holandezë dhe nga vende të tjera të botës. Jam i impresionuar nga ajo si Shqipëria është zhvilluar në dekadat e fundit dhe vijon. Unë jam besimplotë se këto janë zhvillime pozitive që do të vijojnë edhe në të ardhmen e afërt” tha ai.
 
Last edited by a moderator:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Po po bash per te na mbeshtet per Ne BE,jemi Ne.
Medet.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Eh Lulke Lulke nuk vjen ndryshim me xhirro neper Tirane mor cun. :D
Mor po s'ka hic hije prej lidershipi ky derman. :D
 
Top