• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Basha sulmon ndërkombëtarët: Se shohin drogën por sulmojnë opozitën

legjenda

Tetova
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga çadra përballë kryeministrisë ka hedhur akuza mbi disa europianë në Shqipëri. Sipas Bashës ato nuk duan të shohin realitetin në vend, por sulmojnë opozitën.
“A mund të ketë demokraci pa themelin e demokracinë që është vota e lirë. sot për fa të keq po përvijohen dy Europa. Europa që ne duam, e lirisë, e barazisë, e të drejtës dhe ligjin, e konkurrencës së ndershme.
Për fat të keq, kemi parë edhe një faqe të shëmtuar që kurrsesi s’mund të përfaqësojë Europën e vërtetë.
E kam fjalë për ata që nuk e shohin drogën, edhe po u rritet përballë ballkoneve të tyre të vilave luksoze. Ata jo vetëm që i shërbejnëi qeverisë, por e kanë kthyer në mision luftën ndaj opozitës”, u shpreh Basha.
 

Aver

VIP
Eshte e cuditshme nga e merr gjithe kete vetebesim ky njeri.

Mund te mesoj nga gabimet e Gruevskit, te cilin e ka me afer, qe nuk mund shkohet kunder rrjedhes.

Me nje politike me te zgjuar, duke i shfrytezu gabimet e Rames si dhe brishtesine e ketij koalicioni, mund te vinte ne pushtet pa e pasur nevojen e gjithe ketij cirku.
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Ky me ngjan me ata kamikazet qe i kane droguar dhe nuk dine as kauzen pse po vetflijohen....i mjafton vetem fjalimi permbylles dhe qofsh mire!
 
Top