Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

KINGS

Antar Aktiv
Sic u pa me syte e te gjithe shqiptareve, sot Luli I Saliut ariti perfundimisht te mari Bashkine e Tiranes me vota te manipuluara nga kukulla krytar ne KQZ Ristani! Shpresojme mos ndodhi e njejta gje me kolegjin zgjedhor qe tashme duket se do tja perplasi fytyres se saliut dhe lulit humbjen e bashes!
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Bjeri fyllit KINGS, bjeri :) te ndihmon edhe Love :p
 
Redaktimi i fundit:

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Manipulimi ne keto zgjedhje ishte arma e forte e mazhorances.Ska si shpjegohet ndryshe mosperputhja e numrit te votuesve me votat e gjendura brenda kutive.Ne dicka me ben pershtypje .Perse ky tifozllik i shqiptareve te Kosoves per fitoren e Bashes dhe te PD ne vecanti.Pse nuk flasin per problemet e tyre ne Kosove ,qe ka shkaktuar simotra e Pd partia e Hashim Thacit qe per interesa karrigesh ben koalicion me partine serbe dhe ben pazare me shtetin serb sikur mes tyre ska ndodhur asnji gje??!!
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Bjeri fyllit KINGS, bjeri :) te ndihmon edhe Love :p

Cfare eshte fyelli ndonje vegel qe njeh Balashi ? :p
 

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Bjeri fyllit KINGS, bjeri :) te ndihmon edhe Love :p
Lauri, me vjen shume keq qe keni nje epror komunist te pabindshem kryetar partie, e dime se ai kerkon te jete dhe epror i shqiperise, por nuk I ka ditet e gjata, prandaj bashkohuni me shqiptaret e se arthmes ne protesta ose jo per ta nxjere ate kusuar nga kryministria sa nuk eshte vone. Shqiperia po shkon mprapsh, 97 po afrohet Saliu kete radhe do marri ate cka meriton, por turpi do ngelet mbi te gjithe ju qe e mbeshtesni.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Lauri, me vjen shume keq qe keni nje epror komunist te pabindshem kryetar partie, e dime se ai kerkon te jete dhe epror i shqiperise, por nuk I ka ditet e gjata, prandaj bashkohuni me shqiptaret e se arthmes ne protesta ose jo per ta nxjere ate kusuar nga kryministria sa nuk eshte vone. Shqiperia po shkon mprapsh, 97 po afrohet Saliu kete radhe do marri ate cka meriton, por turpi do ngelet mbi te gjithe ju qe e mbeshtesni.

Lali, une thashe bjeri fyllit, dhe ti ngatrrosh vrimat se po te del muzike e keqe.Berisha mund te jete c'te duash ti, por po perdor nje gjuhe demokratike dhe perkrah istuticionet. Ndersa Ram-rushi edhte nje cop idioti i pa shoq, po thrret njerzit te ngrihen ne kembe per ti dhene kolltukun zoterise Rama, u deklarua fitues nga selia e tije dhe jo nga KQZ-ja. dhe tani po kerkon ME FORCE FIZIKE ta marre fitoren qe nuk i takon. ciao
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Ku e lam' e ku na mbeti,
Vaj-vatani e mjer mileti...
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Pe: Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

ℒℴ⋁ℇ;274697 said:
Cfare eshte fyelli ndonje vegel qe njeh Balashi ? :p
fyelli i tha ti e dashur, une i them ne gegnisht fyll :)
e dinti e din se c'eshte :p
 

Lela_Dr

Donatorë
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Une se kuptoj perse perdorni fjalen VJEDH, kur ne te vertete ajo eshte vota e c'do qytetari. O kane qene trasparente votimet kete vit o skane qene kurre.
Tamam thote Lauri mos i bini fyellit kot.
Perderisa pranoj humbjen edhe vete Rama, ju te tjeret beni ham ham kot.
 

CoLd FiRe™

|Pirat|
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Fylli bien,,, por per ke bie?!
A mos ndoshta bie per te ardhmen te pakten (3 vjecare) te qytetarit te Tiranes?
-Me te vertete Edi ka punuar per Tiranen ne kantidaturen e tij te pare,,,, ndoshta edhe gjysmen e te dytes....... por kush nga ju mund te me thote se ai eshte marre me Bashkine e Tiranes 5-6 vitet e fundit?

Vjedhje?! Cfare vjedhje?!
Ketu vota e cdo qytetari po numerohet....

Pra hiqini syzet e politikes dhe shikoni ate qe duhet!
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Nuk është problemi sot tek vjedhja apo fitorja e Bashës në bashkinë e Tiranës, problemi i vërtetë është një sëmundje sociale që e vuajmë me shumicë ne populli Shqipëtar.Me veprimet dy-standartëshe edhe duartrokitjen kundrrjet këtyre standarteve nga një pjesë e mirë e popullsisë. Në përgjithësi ne jemi bashkëvuajtës të sindromit më të pështirë , të një sëmundje që prek njerëzit me shumicë , ne vuajmë nga sindromi i Stocholmit, për fat të keq ne kemi dashuri ndaj ''tiranit'' ,kjo është shqetësuese.Hedhja e sistemit përdhe për të mos pasur hendek politik edhe një humbje shëmbullore të ''privuesit të lirisë'' është sot problemi i vërtetë. Keni për të parë që Basha nuk do vihet në krye të Tiranës, KQZ mund të vendosë ç'të dojë, kjo është thjesht një lojë politike e naltmadhënisë për të zhvendosur vëmendjen nga humbja pas ''fitores'' në zgjedhjet politike.Sot partia e Lulit të vogël ka humbur edhe Kavajën,Shijakun etj etj. ثshtë thjesht një ''përpëlitje'' e Saliut kjo o njerëz,duam apo nuk duam ne Rama do jetë përsëri në krye të Tiranës.Gjithsesi ne e meritojmë diktaturën ashtu si e kemi merituar gjithmonë, çfarëdo lëkure që vesh ajo.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Iron e kot qe flet, kush po te degjon aman shifi pak komentet me siper dhe do kuptosh shume :)
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Urime te me te perzemerta. Lulit.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Manipulimi ne keto zgjedhje ishte arma e forte e mazhorances.Ska si shpjegohet ndryshe mosperputhja e numrit te votuesve me votat e gjendura brenda kutive.Ne dicka me ben pershtypje .Perse ky tifozllik i shqiptareve te Kosoves per fitoren e Bashes dhe te PD ne vecanti.Pse nuk flasin per problemet e tyre ne Kosove ,qe ka shkaktuar simotra e Pd partia e Hashim Thacit qe per interesa karrigesh ben koalicion me partine serbe dhe ben pazare me shtetin serb sikur mes tyre ska ndodhur asnji gje??!!


I kan mbaruar punet e tyre ne kosov kta nga qe e ka pushim partoja e tyre edhe nga qe srrin dot pa ber tifozllik vin ktej nga pd-ja e shqiperis :p:p:p
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Kjo ka egzistuar tek ne gjith kohes na ka shoqeruar vjedhja basha me berishen po vjedhin nje shqiperi te ter jo me nje bashki mir ja bejn pipullit se kur ka mitinge per muzik e per te tund flamujt ven me vrap per te drejtat e tyre nuk shkojn po rrin mbyllur ne shpi jemi mesuar ne si popull sna ben me pershtypje
 

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Une se kuptoj perse perdorni fjalen VJEDH, kur ne te vertete ajo eshte vota e c'do qytetari. O kane qene trasparente votimet kete vit o skane qene kurre.
Tamam thote Lauri mos i bini fyellit kot.
Perderisa pranoj humbjen edhe vete Rama, ju te tjeret beni ham ham kot.
Cfar vote e ke fjalen? A te duket normale se ne fletet e hedhura gabim ishin 70% per lulin dhe 30% per ramen? A te duket normale qe kutite Kishin me shume flete se sa votues? A te duket normale veprimet e kryetarit te droguar te KQZ? Nese I pergjesh me "PO" ketyre pyetjeve ateher ty te duhet ndihme psikologjike!
 

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Urime te me te perzemerta. Lulit.

Urime kusereve thua ti? Ju doni qe ne tja lejm tja u pin gjakun juvenile qe I mbeshtesni keta qe ta mernit vesh mire se kush jane para se te flisni, por nuk e bejm dot se vuan gjith populli.
 

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Fylli bien,,, por per ke bie?!
A mos ndoshta bie per te ardhmen te pakten (3 vjecare) te qytetarit te Tiranes?
-Me te vertete Edi ka punuar per Tiranen ne kantidaturen e tij te pare,,,, ndoshta edhe gjysmen e te dytes....... por kush nga ju mund te me thote se ai eshte marre me Bashkine e Tiranes 5-6 vitet e fundit?

Vjedhje?! Cfare vjedhje?!
Ketu vota e cdo qytetari po numerohet....

Pra hiqini syzet e politikes dhe shikoni ate qe duhet!

Nese luli di jete kryetar ather do kete vjedhje dhe nga Luli dhe nga Saliu. Prandaj mos perdor shprehjen e lulit qe Cdo vote te numerohet se ato nuk Jane vota e qytetarit, por votat e kusarit te shtuara nepet kuti
 

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Fylli bien,,, por per ke bie?!
A mos ndoshta bie per te ardhmen te pakten (3 vjecare) te qytetarit te Tiranes?
-Me te vertete Edi ka punuar per Tiranen ne kantidaturen e tij te pare,,,, ndoshta edhe gjysmen e te dytes....... por kush nga ju mund te me thote se ai eshte marre me Bashkine e Tiranes 5-6 vitet e fundit?

Vjedhje?! Cfare vjedhje?!
Ketu vota e cdo qytetari po numerohet....

Pra hiqini syzet e politikes dhe shikoni ate qe duhet!

Me vjen keq tju kritikoj por vota e Cdo qytetari nuk eshte aty, ti e di me mire se une se ato vota nuk Jane te qytetarve por te banditeve te paguar nga Luli I Saliut me Ndihmen e kusarit kryetar te KQZ Jane futur ne kuti.
Meqsne rezultati ishte shume I ngushte, projkti vjedhes I Saliut dhe lulit ka disa magnesira qe Jane prova nanipuluse.

Prandaj nese ti ke vene seze te keshilloj, te ndryshosh doktor dhe te marish syze me numrin e duhur.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Pe: Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Me vjen keq tju kritikoj por vota e Cdo qytetari nuk eshte aty, ti e di me mire se une se ato vota nuk Jane te qytetarve por te banditeve te paguar nga Luli I Saliut me Ndihmen e kusarit kryetar te KQZ Jane futur ne kuti.
Meqsne rezultati ishte shume I ngushte, projkti vjedhes I Saliut dhe lulit ka disa magnesira qe Jane prova nanipuluse.

Prandaj nese ti ke vene seze te keshilloj, te ndryshosh doktor dhe te marish syze me numrin e duhur.

Por mire ka vjedhur Luli, Bisha dhe KQZ...
Ama kur doli ky Edi, kaq i ndershem, mavrija...ska vjedhur asnje vote.... besoj qe je ne gjendje te fusesh dhe doren ne zjarr per ndershemerine e tij ne zgjedhjet e ketij vitit... i shkreti pati besim ne sistem, edhe ata e zhgenjyhen...ai nuk levizi asnje gisht, nuk beri asnje manipulim...Priti nje shenje nga larte...qe populli e do perseri ne krye te Tiranes...

Pse beheni naiv????????????? Te 2 kan vjedhur.....
 

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Por mire ka vjedhur Luli, Bisha dhe KQZ...
Ama kur doli ky Edi, kaq i ndershem, mavrija...ska vjedhur asnje vote.... besoj qe je ne gjendje te fusesh dhe doren ne zjarr per ndershemerine e tij ne zgjedhjet e ketij vitit... i shkreti pati besim ne sistem, edhe ata e zhgenjyhen...ai nuk levizi asnje gisht, nuk beri asnje manipulim...Priti nje shenje nga larte...qe populli e do perseri ne krye te Tiranes...

Pse beheni naiv????????????? Te 2 kan vjedhur.....

O sweety lexoje cfar ke shkruar, dhe me kethe pergjigjen e naivit.
 

STELI

Antarë i ri
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Sic u pa me syte e te gjithe shqiptareve, sot Luli I Saliut ariti perfundimisht te mari Bashkine e Tiranes me vota te manipuluara nga kukulla krytar ne KQZ Ristani! Shpresojme mos ndodhi e njejta gje me kolegjin zgjedhor qe tashme duket se do tja perplasi fytyres se saliut dhe lulit humbjen e bashes!

Vjedhin dhe nuk te lejn te protestosh.
 

AjSi

...
V.I.P
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Ok shikojeni kur te shkaterrohet Tirana edhe njehere tashi...
boh un doja me ik edhe me studime atje lol

Lulka mos e gzofsh fitoren ishalla :D
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Edi & Saliu

nga do qe te shkosh vec per kta flitet rropt ne p.. ktyre klyshave se po e marrin popullin svarr e ne ja bejm gam gam kot ata talli lesht me popullin ik shok mos komente3oni kot per kta ata tani jan mir e bukur pastaj pse nuk ngrihet po9pulli per dritat dhe ujin qe u esht rrit cemimi pse sngrihen? pse nuk ngrihen ne protest sepse jan te papun?pse sngrihen per infrastrukturen ?

nga qe esht popull i trash dhe shkon nga iken era thot edi miting opa me vrap shkojn , thot sala op me vrap prap te gjith kurse per ato qe thahs pak me lart qe jan me kryesoret asnje sngrihet turpi botes jemi ber :(((((((((((((((((((((((((


na falni per fjalorin ndoshta mund te jem ekzagjeruar pak nse shifni ndo nje gabim mund dhe ta fshini :)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Mire ja beri
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Vjedhin dhe nuk te lejn te protestosh.

Pse te kan von njice ke goja... lol
 

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Mos dilni jashte teme ju te dy me lart
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Persa kohe njerzit nuk do ti shtrohen punes dhe do te vazhdojne me tifozllikun per partite politike,situata politiko-ekonomike ne shqiperi ska per te ndryshuar.Per fat te keq njoranca vazhdon te perbeje shumicen ne shqiperi.
 
Top