• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bebet dhe uji!

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Cdo fillim i ri eshte i veshtire....
Kur behet fjala per nje bebe, duket gjithcka edhe me e veshtire, sepse prindrit besojne qe duhet te sillen me te sikur kane nje kukull porcelani ne duar. Ashu ndodh edhe kur behet fjala per banjon e bebit, sidomos e para....
Por ca duhet te dini eshte qe femijet e adhurojne ujin, e sidomos bebet qe kane kaluar 9 muaj (ose me pak), ne lengun amniotik te nenes.
Keshillohet nje banjo ne dite per bebin e vogel, ka rol ne ritjen dhe zhvillimin ne harmoni ( e njejta gje ben dhe noti tek bebet, edhe pse mund te duket e frikshme te vesh me beben 2-3 muajshe ne pishine ose ne det). Po ashtu i ndihmon te qetesohen, e te bejne nje gjume me te mire.

Per me shume, mund te ndiqni kete videon, te shikoni si shijon nje bebe ujin....

[video=youtube;OPSAgs-exfQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=OPSAgs-exfQ[/video]
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Bebet dhe uji!

Po cke qe e ofendon?
Se mos ti ke mbajt syte hapur si qepet sa te benin banjo!
lol
Mua me hapnin syte me leve, cthua ti edhe tani keshtu duhet :p
Por me cuditi mendova se do terbonte gjithe njerezit me te bertitur, por e zuri gjumi :D
 
Top