@belaa ka thy kemben!!!!

Belaa

Antarë i Respektuar
*ly gishtin te komposto pjeshkes, shef @Belaa thell nsy, fut gishtin te goja @Belaa, ja rreshket gishtin let te buza... te qafa... nmest kraharorit... lepi gishtin dhe... tund koken, JO!!! SOT SKA!!! Je e aksidentume :p
U ti vdeksh, ta bofsha varrin me thonjt e @Alesia jarebi, te mbift bari tu boft 3 metra ishalla :p thyj mer qafen mos shif endrra me sy hap damlla :p :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Belaa

Antarë i Respektuar
te papame jeni ju femrat,

edhe me kshu lloj rastesh gjeni kohen me u depilu :LOL:

ps. najs çorapi :p
Po nashi sdo rrim gjith lesh ne se duhet me i bo gershet :p

Thnx :p Ja tpys @Tip te kush gab ma bleu corapen te te marr dhe ty nja 10 pal :p
 
  • Haha
Reactions: Tip

Belaa

Antarë i Respektuar
te na rroç ti sa malet ,

leshi thon qe o pasqyrim i sensualitetit :ROFLMAO: imagjino dhe gërshet , jargët vu :ROFLMAO:
I kemi lon per dimer gershetat tna mbajn ngroht, nashi na duhet icik xhamllik se rreshqet kollaj :p dora :p :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Belaa

Antarë i Respektuar
Ca te bukur thua.
Te me kishe pare mua i kishe thyer te dyja :LOL: :LOL:
Haahahaahahahhaahaghaga
Ishalla shpeto e treta thuj :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: koka :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::p:p:p:p
 

Hera

Banned
Te kaluara bela me duar bosh nuk vihet

fb_img_1526416811997-1420372227.jpg
 

Belaa

Antarë i Respektuar
Boo dhe une qe mendoja se ben shaka kjo shtriga..

Kotele sherim te shpejte, lotet do i ruj ne kavanoz deri sa te sherohesh. :p
Gjyshi flm xemla :love::love::whistle:

Ore ca ne kavanoz thu ti, hec mer ktu se un komen kam thy, oj qy dashka tme lej dhe pa lot ene bir selman i nenes ke te qaj me par un pastaj :p:p:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Top