• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Beni conversation me antaret e forumit ne viber whats up etj etj ?

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

dangerous

Anëtar
Assss. Në. Fv. Nukuuu. Shkruajjj . Në pv. Jo ma tjeter kundë.

Aaa po dua të shtojë i njohë ca këtu që i lexoj rastesisht diku diku aty këtu.

Faliminers çi u njohem.

Prit mar ta lexoj mir mas kam ba naj gabim drejtshkrimor. 😜
 
Redaktimi i fundit:

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Assss. Në. Fv. Nukuuu. Shkruajjj . Në pv. Jo ma tjeter kundë.

Aaa po dua të shtojë i njohë ca këtu që i lexoj rastesisht diku diku aty këtu.

Faliminers qi u njohem.

Prit mar ta lexoj mir mas kam ba naj gabim drejtshkrimor. 😜
E ke myt....ke dale jashte vetes :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Muhabet bej vec me Didin ne cdo program 🤣🤣 dhe Princeshen(hynte me pare) Ndersa per raste emergjence me cu noj poezi ne konkurs kam dhe Monin. 🤣🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
qysh jo qysh jooo,er zotennn bash boll po. ahahahahahhahaha
 

Fly

Larguar
Nick sma ka varur dhe nqs sma var ajo skam arsye te shkruaj :(
Si e ke viber meqe ra fjala? :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nick sma ka varur dhe nqs sma var ajo skam arsye te shkruaj :(
Si e ke viber meqe ra fjala? :p
er zoten sapo te hap nje te ri,se mbylla te vjetrin per arsye rendese ahahahah
do ta jap.
Qe te te kaloj merzine qe te ka shkaktuar @Nicktjeter . :(
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Drejt me thene ka ca kohe qe se bej, efekti kohe jo se nuk mundem.. :p :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Po pra po termeti eshte bo as tujfan jo...se pyte ka o yttt shoqni koti lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Top