• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Beni conversation me antaret e forumit ne viber whats up etj etj ?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Imagjino sa te charge ti per legal advice lol lol
S’desha me dhen ate charge out rate, thash po bej ca ulje meqe jane lay individuals dhe s’kane lekë 😛🤣🤣
 

titan

Requiem for a dream
Vere ne funksion mendjen tende te ndritur dhe lexo clear çfar shkruhet, dhe mbase pastaj fillon te punon per mire mendja.
legal advice? punon te tatimet? lol lol
do me ndihmosh te bej letrat per ne angli te @Ivy lol lol
 

titan

Requiem for a dream
He mos ja vej re eshte i ri lol Ceshtje hormonale lol
queer-o na thuaj kur pi pilulat femerore te te fus ignore ate dite lol lol
 

titan

Requiem for a dream
Per letrat menyra e vetme eshte te martohesh me @Ivy. 😛
Please now transfer funds into my account for the advice given + VAT. 😂
150/60=2.5 euro/min
hajde se po te jap nje kafe e te shlyhemi lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
150/60=2.5 euro/min
hajde se po te jap nje kafe e te shlyhemi lol lol
€150 ishte per conversations o shoku.
Per advice shkon me shtrenjt, se ça po flisnim deri tani 😂😂😂
 

titan

Requiem for a dream
Po hë, si dolen rezultatet e studimit? Cili nga meshkujt doli qe flet me 2-3 per ihersh dhe seciles i thote “vetem me ty flas zemer, me asnje tjeter” :p:lol::lol:
Une 😎
Para se te me nxirrni te lara e te shplara ne shesh te grave e pranoj vete qe kam mekatuar virtualisht me 2-3 madje, madje, bile, bile edhe me 3-4, ka pas raste ndonjehere edhe me 5-6 🤒
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Po edhe bejme, jo me kot jemi bo si familje lol
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
@NGU ste kam thirre Kur u matova se kishe nderru nr telefoni
e as kur u ndava nga nusja se skisha se ku
Kisha nderru une nr
 
Top