Beni conversation me antaret e forumit ne viber whats up etj etj ?

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
???me asnje ja zinxhir i kam vu gojes dhe gishtat i kam prere?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Imagjino sa te charge ti per legal advice lol lol
S’desha me dhen ate charge out rate, thash po bej ca ulje meqe jane lay individuals dhe s’kane lekë ???
 

titan

Requiem for a dream
Vere ne funksion mendjen tende te ndritur dhe lexo clear çfar shkruhet, dhe mbase pastaj fillon te punon per mire mendja.
legal advice? punon te tatimet? lol lol
do me ndihmosh te bej letrat per ne angli te @Ivy lol lol
 

titan

Requiem for a dream
He mos ja vej re eshte i ri lol Ceshtje hormonale lol

queer-o na thuaj kur pi pilulat femerore te te fus ignore ate dite lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
legal advice? punon te tatimet? lol lol
do me ndihmosh te bej letrat per ne angli te @Ivy lol lol
Per letrat menyra e vetme eshte te martohesh me @Ivy. ?
Please now transfer funds into my account for the advice given + VAT. ?
 

titan

Requiem for a dream
Per letrat menyra e vetme eshte te martohesh me @Ivy. ?
Please now transfer funds into my account for the advice given + VAT. ?
150/60=2.5 euro/min
hajde se po te jap nje kafe e te shlyhemi lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
150/60=2.5 euro/min
hajde se po te jap nje kafe e te shlyhemi lol lol
€150 ishte per conversations o shoku.
Per advice shkon me shtrenjt, se ça po flisnim deri tani ???
 

titan

Requiem for a dream
Kush eshtë i/e interesuar, €150 ora per conversation, se ndryshe s’kam kohë ???

Me lart thua 150 euro ora. lol lol

€150 ishte per conversations o shoku.
Per advice shkon me shtrenjt, se ça po flisnim deri tani ???

Ju avokatet qenkeni te paskrupull. Te mashtroni sy per sy :p :p lol lol
 
Po hë, si dolen rezultatet e studimit? Cili nga meshkujt doli qe flet me 2-3 per ihersh dhe seciles i thote “vetem me ty flas zemer, me asnje tjeter” :p:lol::lol:
Une ?
Para se te me nxirrni te lara e te shplara ne shesh te grave e pranoj vete qe kam mekatuar virtualisht me 2-3 madje, madje, bile, bile edhe me 3-4, ka pas raste ndonjehere edhe me 5-6 ?
 

NGU

Antarë i Respektuar
Po edhe bejme, jo me kot jemi bo si familje lol
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@NGU ste kam thirre Kur u matova se kishe nderru nr telefoni
e as kur u ndava nga nusja se skisha se ku
Kisha nderru une nr
 
Top