Beni conversation me antaret e forumit ne viber whats up etj etj ?

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Per fat te keq jo skam evolu aq shume
Sna do njeri shoqerine ca te bej :(
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@Desa Ma qit nr ne prv msg e ta jap fjalen qe do te komunikoj me ty pa pase pike interessi ne mes
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Lista ime eshte cik si shum e gjat ?
I kam verdall ca knej ca andej (fb dhe insta kryesisht...)
Kam akoma miqesi te vjetra chati/hi5/netlog...

Nuk po i citoj te gjithe sepse sdua te vej njeri ne siklet ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pooo qyshhhh jooo nashiii jam on dhe pres e jap sms,biseda e gjona interesante. :p
 
Top