Beni para online pa investim!

rrokum

Antarë
Sot te berit para online ka pushtuar boten dhe ceshte e verteta ka qebsita qe vertet e ofrojne kete. Njer nder format me te popullarizuara eshte PTC sites dmth faqe ku duhet te klikoni dhe per cdo klik fitimi do te jet nga 0.001 cent deri ne o.1 cent.. Ne fillim fitimi do te jete i ulet por per 2-3 muaj ju do te arrini qe parate te jene vetem ne rritje. Do t;ju jepet nje referral link ku ju duhet ta shperndani ne internet dhe keshtu dote fitoni por reklamat duhet ti klikoni cdo dite dmth nje here brenda 24 oreve.
Sitet me te mira jane ku mund te regjistrohenui dhe fitoni jane

http://www.probux.com/?r=acllojv
NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

Per cdo info shtese ndij=huni te lire te me pyesni!
 

KENT

Anëtar i ri
Pe: Beni para online pa investim!

Sot te berit para online ka pushtuar boten dhe ceshte e verteta ka qebsita qe vertet e ofrojne kete. Njer nder format me te popullarizuara eshte PTC sites dmth faqe ku duhet te klikoni dhe per cdo klik fitimi do te jet nga 0.001 cent deri ne o.1 cent.. Ne fillim fitimi do te jete i ulet por per 2-3 muaj ju do te arrini qe parate te jene vetem ne rritje. Do t;ju jepet nje referral link ku ju duhet ta shperndani ne internet dhe keshtu dote fitoni por reklamat duhet ti klikoni cdo dite dmth nje here brenda 24 oreve.
Sitet me te mira jane ku mund te regjistrohenui dhe fitoni jane

http://www.probux.com/?r=acllojv
NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

Per cdo info shtese ndij=huni te lire te me pyesni!

Si mund te besh para ti nuk ke sqaruar asgje prsh keto pra qe ti thua fiton si do ti fitosh, si do i maresh ? duhet nje karte krediti mos gaboj. account free ska, account jane me pagese.
 
Redaktimi i fundit:

rrokum

Antarë
Titulli: Pe: Beni para online pa investim!

Si mund te besh para ti nuk ke sqaruar asgje prsh keto pra qe ti thua fiton si do ti fitosh, si do i maresh ? duhet nje karte krediti mos gaboj. account free ska, account jane me pagese.

Prandaj kam vene dhe titullin qe eshte pa investim. Krejt cduhet te besh eshte te regjistrohesh ne faqet me siper dhe te klikosh mbi reklama, pastaj nga reklamat qe fiton duhet te investosh ne huazimin e referraleve dmth njerezve qe punojne per ty dhe keshtu 2-3 muaj fitimi juaj do te jete vetem ne rritje. Pastaj parate mund ti marresh ne llogarine PayPal qe duhet ta regjisstrosh karten tende te kreditit ne menyre qe t'i marresh parate ne banke. Provo dhe nuk do zhgenjejesh ashti sic nuk jam zhgenjyer dhe une! Per cdo gje te panjohur me lajmero dhje jam ketu.
 

rrokum

Antarë
Titulli: Beni para online pa investim!

Ia vlen te provohet. Sidomos kur nuk investon ne asgje dhe pervec kesaj te fitosh te holla!
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Beni para online pa investim!

ku shkojne leket o daku apo regj kot thua ti jep me shume info sic te ka thene kent
 
Top