• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Berisha-Gërmadhë politike! Sabotoi luftën e UÇK-së

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi prek fundin në marrëdhëniet e tij me ish-kryeministrin Sali Berisha. Në intervistën që dha në emisionin “Opinion” ai tha se akuzat e tij janë qesharake duke shpërthyer në një sërë etiketimesh ndaj Berishës.

Sa i takon Berishës, unë çuditem si ai nuk ka pasur guximin politik e qytetar dhe që nuk e ka guxuar ta denoncojë shkëmbimin e territoreve që kur e ka propozuar Rugova, Qosja Daci, etj.

Krimineli kthehet në vendin e krimit. Edhe Berisha ka bërë mëkate të mëdha ndaj luftës së Kosovës. Duke e nisur me favoret ndaj Millosheviçit dhe më pas me mëkatet ndaj UÇK-së që e quante marksiste dhe terroriste.

Unë kam shkuar në zyrën e tij në 99-ën. Kur jam zgjedhur kryeministër kemi pasur një respekt reciprok. Shpreh keqardhje për gjendjen e tij aktuale morale që duket si një gërmadhë politike” – tha Thaçi. LAPSI.al
 
Last edited by a moderator:

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
LOL Ky Thoci me shkrin, sikur nuk ishte ky qe para disa viteve e vleresonte si lider historik te Shqiptareve. Berisha nuk e sabotoi luften thjesht lejoi qe shqiptaret e varfer te perfitonin ca lek ne kurriz te serbeve duke i lejuar pak kontrabande karburanti... Thaci e di mire qe nje arsye qe u hapen depot e armeve ne 97 ishte edhe futja e masive e armeve ne Kosove qe po behej gati per lufte. Kush ka dy pare mend dhe jo psikologji politike te semure e ben kete analize minimale. ;)
 
Top