Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Зngjεll

___________
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Meti nese te kujtohen vitet kur kosovaret iken nga lufta dhe erdhen ne Shqiperi sepse po u shikonin tmerr syte atehere ashtu u kane pare syte tmerr dhe shqiptareve nga ky cope plere ne vitet 97 e vite te tjera me pas . Ky njeri aq shume ishte ziliqar saqe dhe Azem Hajdarin, demokratin e vertet te Shqiperise, e hoqi qafe sepse po e shikonte se ai do i zinte vendin dhe se shqiptaret e adhuronin sepse ka qene nder te paret kunder regjimit komunist . Nuk e kuptoj si mund te krenohen me nje hyrje ne nato kur dihet mire qe jane ata qe e kerkuan vete u thote do rriti pensionet dhe sa do i rriti ? 8% ore a jeni ne rregull ju ai po tallet me pensionistet dhe pikerisht tani para votimeve e ben kete gje .
Cfare flet Meti nuk e meriton ai te jete nje president sepse nuk i ka dhene vlerat, cdo dite e me shume vetvriten prinderit neser qytete te dnryshme sepse nuk kane pune dhe nuk kane c'ti japin femijve . Po ne njohim vetem lajmet e Tv dhe nuk i njohim te vertetat se cfare ndodh neper lagjet e qyteteve ne brendesi te popullit . *
Te pershendes
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Burrelso merre ate Zocken tende me gjak blu edhe hidhe ne det qe te mos duket lol
King Sal Berisha i I e ka gjakun e kalter dhe ne se ka e ben me ngjyre edhe ate Zocken tend e ben prostitute per obortaret e tij......

Rrofte Mbreti Sal Berisha i I.......

ah po ju i kini hyre detit me kembe!!
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Зngjεll;152888 said:
Meti nese te kujtohen vitet kur kosovaret iken nga lufta dhe erdhen ne Shqiperi sepse po u shikonin tmerr syte atehere ashtu u kane pare syte tmerr dhe shqiptareve nga ky cope plere ne vitet 97 e vite te tjera me pas . Ky njeri aq shume ishte ziliqar saqe dhe Azem Hajdarin, demokratin e vertet te Shqiperise, e hoqi qafe sepse po e shikonte se ai do i zinte vendin dhe se shqiptaret e adhuronin sepse ka qene nder te paret kunder regjimit komunist . Nuk e kuptoj si mund te krenohen me nje hyrje ne nato kur dihet mire qe jane ata qe e kerkuan vete u thote do rriti pensionet dhe sa do i rriti ? 8% ore a jeni ne rregull ju ai po tallet me pensionistet dhe pikerisht tani para votimeve e ben kete gje .
Cfare flet Meti nuk e meriton ai te jete nje president sepse nuk i ka dhene vlerat, cdo dite e me shume vetvriten prinderit neser qytete te dnryshme sepse nuk kane pune dhe nuk kane c'ti japin femijve . Po ne njohim vetem lajmet e Tv dhe nuk i njohim te vertetat se cfare ndodh neper lagjet e qyteteve ne brendesi te popullit . *
Te pershendes

mire mire!mundohuni te qendroni ne linje me intrigat qe ju kane zene syte..e di qe nga zili po pelcisni..por mos prisni nje te ardhme me edi ramen!!!
 
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Kem Salen E Fort Na :p :D

Hallall Muj Me I Thon , Un Nuk Di A Do Mund Ta Beja :p :D
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Зngjεll;152888 said:
Meti nese te kujtohen vitet kur kosovaret iken nga lufta dhe erdhen ne Shqiperi sepse po u shikonin tmerr syte atehere ashtu u kane pare syte tmerr dhe shqiptareve nga ky cope plere ne vitet 97
:espuls::espuls::espuls:

shshshshshtttt mos ke erjon bracen komshi ti me dordorante:cheer:


97ta erdhi nga Piramidat,

Piramidat erdhen nga jasht,

leket shkuan jasht,,

dhe u investuan me von per:automatik::kallash: ne Kosov

Dhe Shqiptaret e Kosoves sot kan shtet te pavarur

kurse Shqiptaret e Shqipris U shperblyen me Naton,:po:
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

BERISHA ka vene sundimin mbi shqiperine e jugut dhe kjo nuk u pelqye kurre sepse atje eshte foleja e komunisteve.

shqiperia e veriut dhe kosova mbeshtesin berishen kjo ka bere qe berisha te jete dhe nje kohe te gjate ne pushtet.

une jam monarkist dhe ne monarkistet do kontribojme ne kualicionin e djathte perderia qeveria i ka dhene mbeshtetje familjes mbreterore.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

BERISHA ka vene sundimin mbi shqiperine e jugut dhe kjo nuk u pelqye kurre sepse atje eshte foleja e komunisteve.

shqiperia e veriut dhe kosova mbeshtesin berishen kjo ka bere qe berisha te jete dhe nje kohe te gjate ne pushtet.

une jam monarkist dhe ne monarkistet do kontribojme ne kualicionin e djathte perderia qeveria i ka dhene mbeshtetje familjes mbreterore.

Kosovaret e mbeshtetin se harruan qe i jepte nafte serbomongolve kur kishte embargo serbi eh politika k.... e madhe dhe populli tufe kafshesh :(
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Katastrofe. I rafte noj infrakt ishalla.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Referuar titullit,...............me verte?
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Kosovaret e mbeshtetin se harruan qe i jepte nafte serbomongolve kur kishte embargo serbi eh politika k.... e madhe dhe populli tufe kafshesh :(

Berisha nuk i ka ndare shqiptaret ne dy shpirtra por gjithmone i ka konsideruar shqiptaret e kosoves njesoj si shqiptaret e shqiperise.

Berisha eshte zemrak sepse eshte nje lider qe nuk ka frike, e ke vene re qe ka qef te dali i pari ne c'do vend per te treguar imazhin e vertet shqiptar (dhe pse ne jemi nje vend i vogel ai tregon se shqiptaret jan zemer medhej)

e vute re qe e ka pi presidentin e serbise per xhakete dhe shkundi ne bukuresht ( i tha 'kosova eshte shqiperi 'ju dhe rusia do mbani pergjegjesi nese situata merr drejtim negativ)
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Kjo e tregon qe Berisha ka ego vertet te madhe :D..edhe sikur te mos i ngjiste ,me siguri do thoshte:i kam ngjitur :)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Berisha, lideri, fizikisht me "i forti" ne bote.

Kujdes me keto formulimet e temave sepse disinformoni publikun.

Mire e tha Mirela, mos i lindte ideja per te vizituar Himalajet, se theu ndo1 rekord :cheer:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Na shpetoi fytyren qe nuk zuri ne thua :uffa:se do kalonte dyfishin ne tatpjete :p :D pastaj do kishim me cka te krenohemi:p :D
 

Зngjεll

___________
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Ilirjam as Erionin, as salen, as Edin e as Fatosin nuk kam komshi e as dua ti kem asnje nga keta po keto perrallat e 97 qe po me thoni te lutem jo mua por dikujt tjeter qe nuk njeh asgje nga keto ngjarje .
ndoshta keta politikane si sala dhe nano apo dhe te tjere qe i kane duart e lyera me gjak mundohen te genjejne te rinjte qe nuk i kane perjetuar ato vite apo mundohen te genjejne neper Tv por nuk arrijne dot te genjejne popullin sepse i njohin shume mire keta politikane te qelbur .
Hajde da gezojme Naton se atje ka qene problemi
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: urime berishes!

Ore po c'behet keshtu gjith qener dhe mace u mbushem ,o Tiesto po ik or mik pac veten me qafe se politika nuk eshte qellim jete ,eshte mjet per pushtet.Apo ti do te jesh presidenti i rradhes kur te fitoje Berisha. ps......... gjej ndonje hobi tjeter aman te keqen.

kur vjen puna ne shqiperi nuk eshte vetem problem politik eshte me teper problem krahinor,
ne veriun e shqiperise nuk fiton kurre fatos nano, ne jug nuk fiton as berisha.

berishes i ju shtua popullariteti sepse ka nje perkrahje dhe nga kosova, nacionalizmi atje frymezon shum shqiptaret ketej dhe me e rendesishmja eshte se kosova ka krijuar nje imazh te keq per Nanon, dhe Imazh te mire per Berishen.

si duket Berisha do rrije dhe nje kohe te gjate ne pushtet, ndoshta te djathtet 30 vjet.
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: urime berishes!

kur vjen puna ne shqiperi nuk eshte vetem problem politik eshte me teper problem krahinor,
ne veriun e shqiperise nuk fiton kurre fatos nano, ne jug nuk fiton as berisha.

berishes i ju shtua popullariteti sepse ka nje perkrahje dhe nga kosova, nacionalizmi atje frymezon shum shqiptaret ketej dhe me e rendesishmja eshte se kosova ka krijuar nje imazh te keq per Nanon, dhe Imazh te mire per Berishen.

si duket Berisha do rrije dhe nje kohe te gjate ne pushtet, ndoshta te djathtet 30 vjet.

Hahaha po tani c'fare thashe qe me citove aman te keqen,hahaha po ta dish sa ma ndjen mua, kush fiton apo kush humbet, per mua jane te gjithe kusare,dhe kush i ndjek si idhuj,me probleme te verteta shendetsore.[per te mos thene psiqike se nuk dua te ofendoj ndokend].Per mua nese shumica e popullsise shkon te votoje duke bere vetvrasje kolektive pune e tyre,une asnjehere nuk kam votuar dhe as nuk kam per te votuar nese nuk del nje kandidat nacionalist i vertete qe te mos e dredhe njehere nga greku dhe njehere nga serbi.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Per te qene edhe ma e befasishme vizita e te madhit fare te Shqiptareve :eek:k ne Kine, ky prijesi yne ua kishte pshurrur parmakun e shkalles 1292 te murit madje mu gurin shume te ndieshem nr. 151199 :eek:le:dhe keta kiezet akoma se kan merre vesh kete :predru:njoftime nga burime te sigurta veshemeveshe.com :eek:le:
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=i2w5gepLlak]YouTube - Sali Berisha vdiأ§[/ame]

do shkosh ne varrim burrelso sa per femrat durrsake me mire i gamor durrsi se sa i grua nga anet e tua se grate andej kur flasin e kan zerin si burr te duken tranvestite haah ha ahh ca me bo nga halli e kane se nga ju gruja punon burri ri ne shpi sikur me qen me barr shko ke varrimi shko e ke dhe ne gjuhen tende kshu slodhesh ta kuptosh se cfare flitet ne video
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

ma perkthe pak kete se me duket se po flet malokshe ky jo italisht shikoje si qesh dhe berluskoni me budalliqwet qe flet ky hahahah ky duhet te mesoje shqipen 1 here pastaj italisht hahah a


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yDNlSYSZmNM]YouTube - Berisha vs Berluskoni (Silvio Berlusconi)[/ame]
 

agfa13

Antar Aktiv
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Italishtja e kryeminstrit Shiptar asht vetem per temat e humorit, por
len me kuptu she shpirti i tij,asht i paster dhe mirnjohes.
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

komunistet kan dicka ndryshe nga te tjeret dhe dallohen 'gjithmone shajne te miren'

Berisha 65 vjec u mundua te tregoje se shqiptari ka deshire te jete i pari kudo, me ngjitjen e shkallve ku dhe media kineze e vleresoj si kryeministrin me te forte ne bote ( ju ketu mundoheni te gjeni bishta jo italishtja jo frangjishtja e berishes -te pkaten nuk i duhet perkthyes nuk thoni.
e flet me dialekt burrnor malsie une personalisht ndjehem krenar .

c'ka ketu per tu politizuar?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

komunistet kan dicka ndryshe nga te tjeret dhe dallohen 'gjithmone shajne te miren'

Berisha 65 vjec u mundua te tregoje se shqiptari ka deshire te jete i pari kudo, me ngjitjen e shkallve ku dhe media kineze e vleresoj si kryeministrin me te forte ne bote ( ju ketu mundoheni te gjeni bishta jo italishtja jo frangjishtja e berishes -te pkaten nuk i duhet perkthyes nuk thoni.
e flet me dialekt burrnor malsie une personalisht ndjehem krenar .

c'ka ketu per tu politizuar?

ate kryeministri me i forte ne bote e kan thene per mashtrime jo per kryejen e punes se tij:music:
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

ate kryeministri me i forte ne bote e kan thene per mashtrime jo per kryejen e punes se tij:music:

si opozitare si qeveritare ato nuk kane bere ndonje gje te madhe per 20 vjet (por nder me te miret Berisha ka ndodhur perderisa eshte zgjedhur dy here)

levizja per monarki do ti jepte fund qeverive provizore qe jane bere si kompani private.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

si opozitare si qeveritare ato nuk kane bere ndonje gje te madhe per 20 vjet (por nder me te miret Berisha ka ndodhur perderisa eshte zgjedhur dy here)

levizja per monarki do ti jepte fund qeverive provizore qe jane bere si kompani private.


eshte zjedhur 2 here sepse populli eshte trung nga trute sepse shqipetari e ka dhe do ta kete gjithmone sa em i poshter te jesh aq me shume te duan
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

E ke shume gabim kur thua se sa me i keq (poshter) te jesh njerezit te duan njerezit gabojne e ato qe e rrethojne e falin e afrojne nje, dy here por me pas i hapin rrugen..
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

E ke shume gabim kur thua se sa me i keq (poshter) te jesh njerezit te duan njerezit gabojne e ato qe e rrethojne e falin e afrojne nje, dy here por me pas i hapin rrugen..

atehere shpresojme ti hapin rrugen e te mos perserisin me te njetin gabim e di qe e kam gabim qe e ethem por po ti permbahesh fakteve ashtu ndodh ne shqiperi sa i pa fytyre te jesh aq me shume te duan mjafto te hedhesh leket .
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

nganjehere populli jan dhe te detyruar te votojne Berishen dhe Ramen keto dy parti te medhaja kan bere pazarlleqe me partite e vogla dhe nuk ju japin shanc per te mbledhur nje grup te rinjsh te krijojne nje qeveri te kohes.

une jam per nje levizje te monarkise dhe nuk kam deshire qe vota ime te shkoje ne xhepat e Berishes po c'ti besh 'kur ske pulen hame sorren' i merr ai qe eshte ne krye.

ne per momentin jemi ushtaret e berishes duam apo nuk duam '

(dhe historia njeh Mbreterit jo ushtaret)_Napoloen Bonaparti
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Muahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.....Se kisha lexuar kete teme....Muahahahahahahahahahahahahahahahahaha......Me shkrite me postimet ketu....Muahahahahahahahahahahahahahahahahaha.......
 
Top