• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Berisha nxjerr foto t Rames duke u droguar, shikoni reagimin e kryeministrit (VIDEO)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Berisha nxjerr foto të Ramës duke u droguar, shikoni reagimin e kryeministrit (VIDEO)

Lulzim Basha - Sali Berisha drejtperdrejt nga Kuvendi i...

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer në akuza të forta kundër qeverisë dhe kryeministrit Rama pasi sipas tij, vetëm drogmenët nuk e duan teatrin.

Në fjalën e tij, Berisha tha se prishja e Teatrit Kombëtar është vjedhja më e madhe që po i bëhet vendit.

"A ka shqiptar që mund të imagjinojë se ligji për Teatrin mund të ishte një ligj që ka nevojë për “super procedurë” të përshpejtuar, në një kohë kur ju jeni bërë symbol I vrasjeve në zyra, në një kohë që jeni bërë gaz i dheut me aktet e juaja kriminale e makrabre. Nuk dini të ndaleni more zotërinj. Ndaluni more ndaluni! Sepse përpara këtij krimi të shëmtuar qëndrojnë qindra milionë euro!", tha ai.

Shqipërinë e shndërruat në vendin kryesor të eksportit kryesor të drogës.

Berisha nxjerr një video në ipad dhe ja tregon Ramës duke i thënë se është foto e tij duke u droguar.

Rama qesh, ndërkohë që Berisha i kërkon njërit prej deputetëve të majtë në sallë që të vijë t'a konfirmojë. /albeu.com/
 
Redaktimi i fundit:

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
dua te shoh fotot!!! :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
skuptoj me shqiptaret, kan karakter te dobet shum:

ne vend se ta perkrahin njeri tjetrin dhe ta ndihmojne te para, ngriten dhe sulmojn tjetrin -per tia ulur vleren personale.


Keto arme sulmuese qofshin edhe veq fjale sguxoni tia dergoni njerzeve ne vendet fqinje, (qe merren vazhdimisht me padrejtesi mbi ne), kurse JU provoni ta eliminoni njeriun tuaj…. mentalitet i pavlere -qe siu duhet gje askund kjo.
 
Top