Bernabeu do të ketë fushën lëvizëse edhe për sporte tjera (Video 3D)

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
1611882897144.png

Në sistemin 3D mund ta shikoni funksionimin e fushës së lëvizshme të Santiago Bernabéu.

Ajo që po punohet në dtadiumin “mitik” të gjigantit Real Madrid, është e jashtëzakonshme dhe e paparë deri më tani, andaj punimet po zgjasin kaq shumë deri në ndërtimin final që patashikohet të përfundoj diku gjatë muajve të verës përcjell Korneri.netFusha ku do të luhen ndeshjet e futbollit, pritet të jetë ‘shumëfunksional’ që do të lejonte mbajtjen e ngjarjeve të të gjitha llojeve (koncerte, tenis, basketboll, hokej e sporte të tjera, sepse fusha do të jetë lëvizëse dhe do të ndërtohet shumë shpejt për ngjarje të tjera sportive dhe jo vetëm.


/Korneri.net
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
@Barnaba donde estas te befsha gropen ?
Ps: qo tema me kujtoj emrin tend se u harrove fare ?
 
Top