Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

ida angel

:)
V.I.P
Besa Kokëdhima është fituesja e Kënga Magjike 2013 pas votimeve të këngëtarëve. Pas Besa Kokëdhimës, e cila mori pjesë me këngën "Tatuazh në zemër", u rëndit Ledina اelo me këngën "Gaboja" ndërsa të tretët janë rrënditur vëllezërit Endri dhe Stefi me këngën "Jepe"
1455046_747230711957100_1190213523_n.jpg

albeu
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

Urime Besës...shumë e bukur kënga, siç janë të gjitha këngët e saj.:)
Ma bëri gjakun ujë Ledina, thash "mos e mori çmimin".
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

Vërtet këngë e bukur personalisht më ka pëlqyer.. Urime Besës!!

Asnjëherë nuk e ka zhgënjyer publikun..
 
Titulli: Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

Fitoi babi i Beses :)

Kishte kenge me te bukura per cmimin e madh, mendimi im.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

Mos ka fryr gje gjo-kset besa ? apo jam une pa syze e nuk sho mir ? :p :p
 
Top