Beta testing

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aki

misfit
Titulli: Beta testing

Patjeter , dhe githashtu do jete edhe nje sondazh nese antaret e zgjedhur duan te rrine anonim apo ti behet e ditur publikut te gjere (ne kete rast antareve) zeri i kujt eshte.

Jo mi per ate ska nevoje sondazh, do i leme te zgjedhin vete kush si te doje, ata qe do lexojne.
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Beta testing

nuk e kuptoj se kush po flet tani dhe kush eshte online e kush jo . ju lutem me ndihmoni nje cike se sa po jam rregjistruar dhe nuk kuptoj shume nga forumet se ketu ne belgjike nuk eshte se ekzistojne. meqenese nuk me pelqen shume facebook dhe doja te beja miq nga shqiperia e gjeta me te lehte dhe me te drejte te rregjistrohem ne kete forum ne te cilen me nevojiten opinionet, idete dhe mendimet e juaja ne lidheje me pyetjet e shumta qe kam per shqipereine ngaqe vete kur isha atje nuk i zbulava kurre pergjigjet; faleminderit per mirekuptimin edhe nje gje tjeter a lejohen 15 - vjecaret ne kete forum apo eshte e ndaluar??!!!:kisgirl::respekt:

Claramolina se pari ,mire se erdhe ! :)
Se dyti perderisa je rregjistruar e po na shkruan si duket lejohet,se treti forumi ka anetare te moshave te ndryshme edhe te moshes tende keshtu qe besoj se nuk perben problem!

Tani persa i perket temes mendoj se me e mira do te ishte shkrimet ti lexonte nje person sic eshte permendur me siper,kjo edhe per te shmangur ndikimin qe mund te kete zeri tek degjuesit (nqfs secili autor lexon shkrimin e tij me ze) dmth su pelqen zeri i dikujt e kshu se votojne ose e kunderta edhe sepse shume nga anetaret mund te njihen personalisht ose kane folur ne tel etj dhe pak a shume nga zeri do kuptojne se kush e ka shkruar nje shkrim..

Paraprakisht ju flm per vemendjen e kohen qe i kushtuat nese e lexoni..!
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Beta testing

NO i the ti te gjitha..:p
Me kurseve lodhjen :p
He tani ti ve vulen apo jo???lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Beta testing

JO te gjitha njeheresh o Sol, 1dite 1krijim

Po nqs cohen krijimet vone. Nejse. Mund te behet dhe keshtu. Ai qe do i lexoj realizon vec incizimin e zerit. Pastaj vidion me textin e ben fly si assistent qe eshte ne letersi :p. Se dhe ja thot per kto gjera kam pershtypjen :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Beta testing

Po nqs cohen krijimet vone. Nejse. Mund te behet dhe keshtu. Ai qe do i lexoj realizon vec incizimin e zerit. Pastaj vidion me textin e ben fly si assistent qe eshte ne letersi :p. Se dhe ja thot per kto gjera kam pershtypjen :D

Se ke hic mir pershtypjen :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top