• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Beyonce pushton revistën "Vogue"

Jetmira

..........

Në ballinën e kësaj reviste për numrin e shtatorit shihet Bey tërësisht pa grim
Kur je e bukur, atëherë mund të dalësh edhe pa grim. Këtë më së miri e vërteton Beyonce, e cila do të dalë pa kokërr grimi në ballinën e numrit të shtatorit të revistës "Vogue". Ajo me këtë rast ka një veshje me dizajn lulesh. Përpos në ballinë, Beyonce mbretëron në tërë këtë numër të rëndësishëm të revistës në fjalë, falë qasjes që ia ka mundësuar kryeredaktorja e revistës, Anna Wintour. Në foton e ballinës Beyonce shihet e veshur në stilin Viktorian, me një fustan të bardhë me kollare të lartë, derisa qëndron ulur në mënyrë elegante. Në fotot e tjera, ylli i muzikës shihet në fustane glamuroze.

 
Top