Bie çmimi i iPhone 6 me ardhjen e iPhone 7

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nëse çmimi i një celulari të ri është i papërballueshëm për ju, nuk jeni të vetmit.
Sigurisht, çdo celular i ri i Apple ose Samsung kushton mjaft shumë, që për shumicën dërrmuese është një çmim i papërballueshëm – pavarësisht se të gjithë duam të kemi celularin më të mirë.

Por, siç mund ta keni vërejtur tashmë, Apple tradicionalisht ulë çmimin e pajisjeve të mëparshme për rreth 100 euro çdo vit, .

Kështu për fat të mirë, Apple javën e ardhshme lanson një iPhone të ri, që do të thotë se çmimi i iPhone 6 dhe 6S do të bie për 100 euro.B expres
iphone-6-review-112-970-80_1473002427-3259216.jpg
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Bie çmimi i iPhone 6 me ardhjen e iPhone 7

e sa eshte cmimi tani..?
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Bie çmimi i iPhone 6 me ardhjen e iPhone 7

Love LG G5

lgg5.jpeg
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Bie çmimi i iPhone 6 me ardhjen e iPhone 7

Une para disa ditesh lexova ne nje tjeter portal se do jete i njejte cmimi,ndersa keta thone qe do kete ulje deri ne 100 euro.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Bie çmimi i iPhone 6 me ardhjen e iPhone 7

Shumë mirë që u ba Iphone 7 edhe lirohet 6shi, ndikon te 5shi e unë e blej 4shin.
 
Top