Big Brother Albania 2

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Big Brother Albania 2

i hodha nje sy mo ca vidiove ne youtube ... bo bo ....ca te folura prej frocash none o none .... ku i kan gjet ..... stonim komplet
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Big Brother Albania 2

Ta shpif ky BigBrother (emisioni) pffff
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Big Brother Albania 2

komercjalizem i top chenell

shtepi ku njerzit nuk shkojn per te treguar a jan te durushem dhe besnik,,,por shkojn per tu ber persona publik,,,,ne mynyra nga me te turpshmet.

pastaj njifen edhe si vip.

persona te rendesishem, ,,,per skenat pornografike
 

askush_on

Antar Aktiv
Titulli: Big Brother Albania 2

shqiperia c'ka qene, c'eshte dhe c'do te behet!
bigbrother : INJORANC, PER INJORANCEN, DEGJENERIM!

po te marresh 10 apo 15 artista dhe ti fusesh me nje shtepi ata nuk do te ken cfare te tregojne me shum se tre dite! dhe jan artista.
kurse kta te rendomtet shpalosin talent degjenerimi dhe pa kulturizim.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Big Brother Albania 2

ore po ato te doptat ku i gjeten duan 7 kamera ti marrin te gjithe trupin buahahahahahaha femrat atje jane me shpatull gjera sesa meshkujt....
 
Top