Big Brother albania

tani cn

Anëtar i ri
A do kishit deshire te hyni si konkurent ne shtepin e vellait te madhe kete vite dhe sa ju ka pelqyer ai qe sapo kaloje. Mua personalisht me ka pelqyer shume bravo Albania madie do shkoje tani ne funde te gushtit ne Shqiperi dhe do bej kerkesen per te hyr ne shtepi e madhe kush do vij me mua ?
 
Last edited by a moderator:

angel boy

cun i veshtire
poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...shummmmmmmmmmmmm do me pelqente...
dhe them se i kam karakteristikat e duhura pasi kam nje karakter shum te forte
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Une sdo te hyja aty :)

Hyn ti po une nuk votoj per ty LOL :kercim:
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...shummmmmmmmmmmmm do me pelqente...
dhe them se i kam karakteristikat e duhura pasi kam nje karakter shum te forte

mas dy vjetesh do te shikokemi aty me nje fjal????????
aman ku ja gjen kenaqesine se kuptoj???????
:)
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Sum pelqen ky show,,
ka qen i shitur edhe i tille ka per te qen gjithmon...
 

tani cn

Anëtar i ri
poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...shummmmmmmmmmmmm do me pelqente...
dhe them se i kam karakteristikat e duhura pasi kam nje karakter shum te forte

o angel e ke ber ti kerkesen mo
 

angel boy

cun i veshtire
mas dy vjetesh do te shikokemi aty me nje fjal????????
aman ku ja gjen kenaqesine se kuptoj???????
:)

se di pse brazil ..por me terheq shum sfida qe ka brenda saj..
se me plq shum te perballem me njerez te ndryshem
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Jo nuk do hyja :D te jet per atje po hy ketu tek GRANDE FRATELLO LOL LOL LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Nuk me pelqen te jem dikush tjeter ne jete me qe atje i bje te behem dikush tjeter tio pelqej publikut ose njerzve ne shtepi do humbisja plus intrigat pfffffffff sa inat i kam
 
nuk esht shum problem nji vot e jotja se kam shum te tjer qe me votojn hhhaaaa


hajt se po te votoj une sa here te duash

po eshte shume kot sidomos ky i pari na e shpifi pa pik ekuptimi vetem budallalliqe, njerez qe nuk mund te diskutonin nje teme seriozisht mah per te ardhur keq nese kjo eshte me e mira e rinise shqipetare

une nuk do shkoja

gjithsesi kush e merr guximin pse jo eshte per tu admiruar
 

Futbollisti

Antar Aktiv
se di pse brazil ..por me terheq shum sfida qe ka brenda saj..
se me plq shum te perballem me njerez te ndryshem

Plako dakort me ty tpelqe sfida, po anej skishte pike kuptimi mer lla. Me cin do bojshe debat? Me gocat qe i thyn pjatat kokes njona tjetres? Apo me Olsin qe la nom me dashnoren mrena ene ate jasht shpis. Ik re amon se big brother anej osht i felliq.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
hajt se po te votoj une sa here te duash

po eshte shume kot sidomos ky i pari na e shpifi pa pik ekuptimi vetem budallalliqe, njerez qe nuk mund te diskutonin nje teme seriozisht mah per te ardhur keq nese kjo eshte me e mira e rinise shqipetare

une nuk do shkoja

gjithsesi kush e merr guximin pse jo eshte per tu admiruar

esht per tu admiruar sa hyn brenda....qe diten e dyt....esht per tu shajt pastaj...se kshu esht kur e benin veten ata!!!!!!!!!
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Une per me hy ketu ne bigb.. me krejt djemt duhet me fjet per mem deshte te tjeret LOL LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Ty po ta mbajti shko se te perjashtoj une ty pa merak Ose do shkojme te dy LOL LOL LOL LOL :kiss :kiss
po se i kam shume qef une ato debilet qe shkojne nga njeri tek tjetri ;) NEJSE SHKOJME BASHKE PO DESHE ......po deshe shkojme Survivor atje shkoj se do ju tregoja kush ka fuqi mendore ose fizike me shume :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
PO VAZHDUAT ME TEMEN NE KETE RITM...DO TE ARRI NE KOSH....
pse duhet ti beni temat chit-chat?
smund te debatoni pa tejkaluar subjektin....
Ju lutem hyni ne teme
 

bora dr

100%shqiptare
nuk me pelqen te behem person publik.mbi te gjtiha formate si big brother kane kosto per ata qe jane pjesmares por shume pak e kuptojne.me duket si nje laborator eksperimental psikologjik ne studim te sjelljeve njerzore te izoluara nga bota jashtme.nuk eshte e lehte pavarsisht qe nepermjet tv nuk kuptohet..prandaj edhe gjestet dalin jashte kontrollit deri ne degradim per shkak te faktoreve emocional qe shkaktohen nga ai ambjent i mbyllur!nesje shkurt...sdo hyja kurre!
 
Nuk me pelqejne formatet e ketilla televizive. Nuk do e provoja se e di qe nuk do mund te mbijetoja :D
 
nuk do mbijetoje prej banoreve te tjere apo nga qe do rrish e kycur per disa muaj ne shpi?????????

Nuk e shoh si sfide qe do ja dilja deri ne fund ose per aq sa do rija sepse nuk jam mesuar te rri e kycur per nje kohe te gjate ne shtepi pa bere asnje gje dhe + edhe gjeja tjeter qe nuk do mund ndoshta te pershtatesha me cdo lloj kulture e karakteri :D
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
tani kur isha ne korce njoha nje vajze qe ishte tek big brotheri.
spo ja them as emrin as ndonje detaj tjeter.
por nje gje kam per te thene:
se sic ishte ne big brother brenda ashtu ishte dhe jashte (nje ku..ve e vertete)
e kisha pare dhe brenda dhe mendoja se talleshe apo luante lojen e saj por kur e njoha nga afer ishte e njejta.sbesoj se nje vajze e sakte do futeshe ne lojra te tilla,ku per te fituar apo kualifikuar duhet te besh shume gjera.
 

angel boy

cun i veshtire
tani kur isha ne korce njoha nje vajze qe ishte tek big brotheri.
spo ja them as emrin as ndonje detaj tjeter.
por nje gje kam per te thene:
se sic ishte ne big brother brenda ashtu ishte dhe jashte (nje ku..ve e vertete)
e kisha pare dhe brenda dhe mendoja se talleshe apo luante lojen e saj por kur e njoha nga afer ishte e njejta.sbesoj se nje vajze e sakte do futeshe ne lojra te tilla,ku per te fituar apo kualifikuar duhet te besh shume gjera.
tek ky big brother ishte mo??
 

eldi

trafikante
une do kisha deshire te shkoja ta provoja, te rrija me njerez qe nuk i njoh, dhe te shkembeja mendime. por kete gje kisha per ta bere nqs une do isha shum shum shum e ngeshme.
sepse vallai te jesh ne pune, ne shkolle, ne .... dhe te shkosh e te mbyllesh aty te thuash qe do iki te marre lek, sme pelqen kurr kjo gje.
por po te rrija kot ne shpi, pse te mos shkoja te kaloja nje eksperienc te "lezetshme" nqs do dilte ashtu, se mund te haj dhe ndonje pajte kokes si me te qeshme. hahahahahahaha.......
 
Top