Big Brother albania

Gigolo

Anëtar i ri
Titulli: Big Brother albania

do futesha per gallate aty se ato meshkujt qe jane aty me duken me shume pederasta.... sidomos arjoni q
 

Зngjεll

___________
Titulli: Big Brother albania

As i ndjek fare keto budallalleqe jo me te hyja ne nje loje te tij
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Big Brother albania

Un pervete e ndjek me hope ose ndryshe me raste :D
Vec dicka desha te shtoj per ate konkurentin Bjordi qe kishte deshire te behej aktor nje dit me duket , pse rrin e kruhet sikur me qen nje shimje , kur duhet te flase drejtperdrejt me studion , rrin e shtremohet e ne nje far menyre e ul koken e lu me flokt , me pak fjal nen presion kur duhet te flas , por nje qe don te bej aktor , duhet ta shohe kamren drejt e ne obiektiv e jo me fol me kok posht si kalamojt ... bah (ah mos me thoni qe si sdi te flase mire shqip se me boni me qesh , sepse po shkon drejt fundit tashme emisioni e shqipja e tij esht super permisuar , por menyra e tij gjithmon esht njesoj.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Big Brother albania

Un pervete e ndjek me hope ose ndryshe me raste :D
Vec dicka desha te shtoj per ate konkurentin Bjordi qe kishte deshire te behej aktor nje dit me duket , pse rrin e kruhet sikur me qen nje shimje , kur duhet te flase drejtperdrejt me studion , rrin e shtremohet e ne nje far menyre e ul koken e lu me flokt , me pak fjal nen presion kur duhet te flas , por nje qe don te bej aktor , duhet ta shohe kamren drejt e ne obiektiv e jo me fol me kok posht si kalamojt ... bah (ah mos me thoni qe si sdi te flase mire shqip se me boni me qesh , sepse po shkon drejt fundit tashme emisioni e shqipja e tij esht super permisuar , por menyra e tij gjithmon esht njesoj.
do bej akto ne filmat do bej pjesen e timido plako si i bjen te turpeshmit
 

AnGeLo§RiBeLLe

Antar Aktiv
Titulli: Big Brother albania

un do u futsha direkt ..me ber pak gallat ....waa po sa idjote esht ajo adelajda kujton se bjordi e ka serjozisht me ate ..aman dhe kto katunaret kur marin icik veten nuk i ndalon dot mo asnji ..hahahh
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Big Brother albania

Un pervete e ndjek me hope ose ndryshe me raste :D
Vec dicka desha te shtoj per ate konkurentin Bjordi qe kishte deshire te behej aktor nje dit me duket , pse rrin e kruhet sikur me qen nje shimje , kur duhet te flase drejtperdrejt me studion , rrin e shtremohet e ne nje far menyre e ul koken e lu me flokt , me pak fjal nen presion kur duhet te flas , por nje qe don te bej aktor , duhet ta shohe kamren drejt e ne obiektiv e jo me fol me kok posht si kalamojt ... bah (ah mos me thoni qe si sdi te flase mire shqip se me boni me qesh , sepse po shkon drejt fundit tashme emisioni e shqipja e tij esht super permisuar , por menyra e tij gjithmon esht njesoj.

Eshte i perkedhel shume prandaj... Ne fillim me ka pelqyer se merrte pjese ne debate dhe ishte interesant. Por tani rri prap asaj nga Luzi, e trajton ajo si te vogel dhe si kalama, dhe i kane ik vlerat atij... Si mos t'i ikin, u trash duke bere muhabete koti se rri me te dhe jo me te tjeret.
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Big Brother albania

Nuk po e percjelli Bigbrother 2-shin a 1-shin e kam percjell mirpo i kam par disa dit e ishalla fiton Mimoza :p:p :D
 
Top