Big Brother Online

MasteR

I'm offline
Titulli: Big Brother Online

Pse eshte hapur bb9 qe mund ta ndjekim live
 

Fly

Larguar
Titulli: Big Brother Online

nuk eshte hapur, krijohen reklamat dhe behet gati terreni qe kur te hapen te jene gati.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Big Brother Online

Po pse? Edhe forumi jone eshte nje lloj Big brotheri ama virtual :knick:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Big Brother Online

Edhe kshu te dashur miq i han viruset budallenjt neper internet :p
 
Top