Bisera për qafë të bukur

*deliza*

VIP
V.I.P
Bisera për qafë të bukur


Vendosni varëse në qafën tuaj që do të jep sinjale të elegancës dhe joshjes.

Shihni disa varëse për qafën tuaj!


Varese_per_qafe_te_bukur.jpg

stil_734.jpg

stil_735.jpg

stil_736.jpg

stil_737.jpg

stil_738.jpg

Cdodite
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Bisera?? Ne ç'gjuhe eshte??

Mua me pelqejne shume,dikur i kisha koleksion por ngaqe nuk i vija fillova ti falja...:D
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Edhe mua figura mu desh me e pa se nuk e kisha degjuar asnjeher kte fjale :D

Por ce do, asnje nga ato aty nuk po me pelqeka :(
 
kjo e fundit qenka e lezetshme
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk e dija qe u thone bisera varseve te qafes.
Hera e pare qe lexoj,degjoj.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Agapi ... sa i ngjaka asaj anetares se re @Dena kjo . Nga bizhute e kam fjalen 😁
Une nukkk diii,akoma se koom paaa.kur ta shoh te thomm. :p
ti rri mire ama agapi,mos u tundo nga bizhut po te them. ahhahahahaha
 
Top