Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

AnGeLiC

VIP
V.I.P
bleona.jpg

Ajo është personazhi që “thyen” internetin dhe këtë e ka vërtetuar më së miri nëpërmjet intervistës së saj në “Zonë e Lirë”. Ajo është aktualisht, anëtare e jurisë së YFSF, (ku edhe nëse nuk ka lajm në spektakël veshja e Bleonës do të jetë e komentuar në çdo portal) aktore në filmin e ri që pritet të xhirohet së shpejti, projektet e reja muzikore …. Po jeta private?!

A këtu ka disa standarte, këtë theksoi edhe këngëtarja gjatë intervistës në “Zonë Lirë” që u paragjykua nga një pjesë e madhe e publikut shqiptar njësoj si në ’96 ku u penalizua për moralin e saj (kur ishte ende e virgjër).

“Unë nuk i bëj gjërat për para sepse kam paratë e mia dhe paratë për mua tashmë nuk kanë të njëjtën vlerë që kanë për çdo vajzë tjetër normale, në të kundërt nuk do të jetoja vetëm. Por që nëse dikush do të martohej me mua, duke parë vetëm para atëherë çmimi nuk do ishte një shtëpi, një palë këpucë, apo një drekë siç kanë bërë shume personazhe të tjera që ne të dy i njohim mirë ky çmim do të ishte një billion dollarë, të cilat edhe nëse bashkohen të gjitë shqiptarët bashkë, nuk i kane”, thotë këngëtarja. Kjo deklaratë ekzibicioniste e saj ka ardhur pikërisht për të mbajtur larg “ofertat” qesharake në këtë pikë të njerëzve që i kanë ofruar martesë në Shqipëri madje dhe nëpër televizione duke përmendur gjenë e parë paranë dhe jo dashurinë!!!

Duke folur për standartet

shteti më i mirë

qyteti më i mirë

spa më e mirë

avioni më i mirë

Padyshim në pyetjen mashkulli më i mirë në shtrat përgjigja e Bleonës ishte Van Damme (që është pikërisht ajo që e ka refuzuar në një lidhje serioze me të). “Jean Claude prej shumë muajsh ka kërkuar të jetë partneri im, por kam qenë unë ajo që e kam refuzuar. Nuk kam nevojë për një mashkull të më bëjë të famshme unë kam treguar që di t’ja dalë e vetme” sepse pastaj do thuhej është me Jean Claude prandaj po bën karrierë në një kohë që gjërat i kam bërë vetë.

Siç dihet nga të gjithë Bleona e merr gjithnjë atë që do, vëmendje, famë dhe shumë klikime. Por a do të trazojë edhe njëherë ajo një “Shqipëri” & “Amerikë” për të marrë atë që do?! “Marigoja e Përrallë nga e kaluara” ja arriti, le të shohim tani çdo të bëjë Bleona sepse për të mashkulli ideal duhet të:

të flasë anglisht

të vishet si italianët

ti japë makinës si gjermanët

të puthet si francezët

të shpenzojë si rusët

dhe të ketë kokë shqiptari

dhe nëse e bën vërtet matematikën ky emër del Gani Bardha!!!

Por pse vendosi të flasë pikerisht tani për Jean Claude?!

Edhe për këtë e ka një shpjegim Bleona jonë dhe arsyeja e ka emrin Gani… Mos u habisni kjo është e vërteta. Bleona i tregoi publikut shqiptar “flirtin” me aktorin hollivudian që kjo gjë ti shkonte në vesh Ganit, i cili prej disa ditësh nuk i përgjigjej mesazheve të saj. Dhe mesa duket qëllimin e arriti, bëri lëmsh mijëra shqiptarë që ishin të gjithë sy e veshë nga portalet online, për të mësuar më shumë rreth historisë së saj me aktorin, duke e ditur qe kjo ishte mënyra më e mirë për ti rëne Ganit në vesh. Opinion.al mëson se motra e ish bashkëshortit të Bleona Qeretit, e ka ndjekur intervistën e këngëtares dhe nuk e ka paragjykuar aspak, atë por e ka shpërndarë në rrjetet sociale dhe e ka komplimentuar atë.lexo.al
 

Aki

misfit
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

hahahahahahahahahahhahahahaha
 

Fly

Larguar
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

hahahahahahahahahahhahahahaha

me fal o 5sti se pertova, e bera copy paste :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

E la Vandamin e mori Gani Bardhin. Historia me e fuqishme e dashurisë së kohëve tona.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

Vetem se Van Dammi nuk i eshte "lut" sic thote titulli....Po hajt mo sajojme tituj sa per te marre klikime ne Internet, kshu ka vajt kjo pune.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

Bleona Van Damme.

hajde hajde
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

Bleona ka qen nje vit me e madhe se une dhe te dyja iahim ne te njejten shkolle.. nuk do ju besohet tju them qe ka qen vertet nje vajze shume e mire dhe e thjeshte ateher flas.. cuditem si ndryshojne njerzit.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

Kjo muhabete brekesh servir gjithemone.
Si perfundim e beri apo se beri e Van Damin :p
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

po mire se eshte e sinqerte :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

Bravo cupes qe di te fantazoje
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

Kjo muhabete brekesh servir gjithemone.
Si perfundim e beri apo se beri e Van Damin :p

Si fillim kjo ja lypi atij se ai skishte nga ta nihte e pasi kjo ja lypi ai ju lut lol ca llogjike
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

Si fillim kjo ja lypi atij se ai skishte nga ta nihte e pasi kjo ja lypi ai ju lut lol ca llogjike

Llogjike Bleone ma hahahahaha
 

Abisi

offline✌
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

Kjo nuk ka lene na nje pa ja lyp..edhe Arjanit.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

A ka prind kjo njeri apo e kan hanger me buk turpin e sju bahet vone ?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Bleona: Pas seksit Van Damme “mu lut” për lidhje, ja pse e refuzova!

Sa Bukuroshe.

Van Dammi ta ben sparkaten kur te besh seks me te
Se mos ta ben Gani hajdeee zgjedhje hajdeee
 
Top