Bleona shkëlqen në “White party Gay”

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
66073.jpg


Bleona Qerreti gjatë koncertit kushtuar komunitetit LGBT ka çmendur publikun në Palm Springs. Mësohet se këngëtarja jonë shqiptare ka performuar në krah të këngëtareve të njohura botërore si J.Lo, Lady Gaga, Kesha etj. Bleona ka dhuruar performanca përpara publikut gay dhe ka kënduar këngën e saj më të fundit ‘Withou you”. Qerreti u shfaq me dy fustane plot gurë, të dizenjuar enkas për këtë event. Po ashtu, edhe balerinët që e shoqëronin gjatë performancës kishin veshje me logon “Bleona”, dhe me të njëjtën logo janë shpërndarë edhe bluza, syze, topa e kapele.Shfaqja, e quajtur “White party” është festivali më i madh për muzikën që kërcen ky komunitet në botë./alb
 
Titulli: Bleona shkëlqen në “White party Gay”

Me keta njerez nuk ja vlene te mirremi fare ...
 

Kila

VIP
Titulli: Bleona shkëlqen në “White party Gay”

mashalla :p:p:p:p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Bleona shkëlqen në “White party Gay”

Te keqen e fustanit qe ka veshur...me duket paksa e cuditeshme qe kjo eshte mes atyre kengetareve me fam boterore.
Ke ka njohur per te shkuar atje? lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Bleona shkëlqen në “White party Gay”

Thua?
Se ne kemi gjithmone mendje ti sterzmadhojme gjerat :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Bleona shkëlqen në “White party Gay”

hahahahahahaha,,,U ka bere efekt publikut GaY Bleona,,thua tu kete nderruar mendje sadoapk per preferencat e tyre ****uale,,hahahahahaha,,,;p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Bleona shkëlqen në “White party Gay”

Kshu e bukur eshte kjo, ske ca i shan...por pervec bukurise s'ka gje tjeter.
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Bleona shkëlqen në “White party Gay”

Kam frike se kjo nese i humbet qendra e vemendjes eshte gati te beje edhe video *****grafike.
Vetem nuk besoj se e mer kush se eshte plake tani lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top