Bllok kujtimesh ne FV!

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

Marla

eiπ +1= 0
Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
Mua me ka mbaru lapsi me shkrujt ke blloku, a mund ta lej kujtimin me peshtyme me gisht :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Mua me ka mbaru lapsi me shkrujt ke blloku, a mund ta lej kujtimin me peshtyme me gisht :p
Po une sta dhash ty iher. Ty do ta jap kur tblesh stilolaps 😋😋
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nder vite kam njohur dhe kam bere miq ketu!! :))
Shume nga ata nuk jane me aktiv!
Ka mjafte e tani qe i vlersoj,dhe e dine mjafte mire nga qendrimi im ndaj tyre!
Per sa i perket bllokut apo kujtimeve,me sinqeritet s`kam mbajtur kurre qofte dhe nje faqe ditari,prandaj s`jam e mire as ne lenjen e shenimeve te tilla!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
He, e çfare do shkruash ke blloku im?

p.s me kujdes, shkruaj paster, pa gabime dhe gjuhe letrare se ka bere blloku 8 Evro!
o frank po ti kujt do i lesh kujtim?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Cfare teme e mir ,e pasni kthy ne letra mbeturinash😡

@Soulmind bravo per idet brilante si cdo here..
Un do kthehem me shkrim dedikuar atyre se lan gjurm ne miqesin time ktu🥰
 

Marla

eiπ +1= 0
Une doja @Marla -n pas monit por kjo nuk ma qenka available! 🙄

E dashur @Soulmind,

Deshiroj te shpreh shume fjale per ty, por e di qe nuk do mjaftojne asnjehere te te pershkruaj se cfare njeriu pozitiv dhe sa shume miresi ke per vete dhe per ata qe te rrethojne ty.

E di qe miqesia jone forumore nuk ka qene gjithmone si tani kaq e cilter dhe me humor. Kemi pasur dhe ne dikur momente jo perfekte, dhe me debate te ashpra dhe me vjen keq qe jam sjelle aq siperfaqesore dhe te kam merzitur pa dashur. Miqesia jone do te thote shume per mua, dhe shpresoj te konkretizohet ne miqesi reale pertej germave dhe distances se fibrave optike te internetit.
Ti je njeri special, nje shoqe e dashur, nje nene e perkushtuar, nje grua e forte,e talentuar, kreative e sjellshme dhe e bukur.

Faleminderit qe je pjese e jetes sime, faleminderit qe me ben te jem nje shoqe e mire dhe te sillem mire.

Te dua shume!

Me shume dashuri
Marla
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
E dashur @Soulmind,

Deshiroj te shpreh shume fjale per ty, por e di qe nuk do mjaftojne asnjehere te te pershkruaj se cfare njeriu pozitiv dhe sa shume miresi ke per vete dhe per ata qe te rrethojne ty.

E di qe miqesia jone forumore nuk ka qene gjithmone si tani kaq e cilter dhe me humor. Kemi pasur dhe ne dikur momente jo perfekte, dhe me debate te ashpra dhe me vjen keq qe jam sjelle aq siperfaqesore dhe te kam merzitur pa dashur. Miqesia jone do te thote shume per mua, dhe shpresoj te konkretizohet ne miqesi reale pertej germave dhe distances se fibrave optike te internetit.
Ti je njeri special, nje shoqe e dashur, nje nene e perkushtuar, nje grua e forte,e talentuar, kreative e sjellshme dhe e bukur.

Faleminderit qe je pjese e jetes sime, faleminderit qe me ben te jem nje shoqe e mire dhe te sillem mire.

Te dua shume!

Me shume dashuri
Marla
Ua Marle m'dolen lot ne zyre!😢 per Zotin!
Perqaputhje ❤!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ohhh sa teme e bukur
Ne fakt kte bllokun e benim kur ndaheshim
Do ndahemi gje?

Ps: edhe une ndihem e nderuar qe kam nje mike te vyer si ty ne rrethin tim miqesor
Love u 😘😘😘
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Teme e bukur!

Atehere ne kohen time kto kujtimet u linin ne forme humori nese sgabohem :d
Po e nis me nje qe me kujtohet ishalla se bej lemsh 😂
Je e bukur si Madona hije te kane pantellonat hahaha
Kane qene dhe ca tjera, ja neser do e kerkoj dhe une kte bllokun dhe shpresoj ta gjej.

Mgjth e nisa ne forme shakaje dhe po e mbaroj ne seriozitet.
Meqe me kishte bere tag @Soulmind atehere kjo vlen per ty.

@Soulmind kemi pak kohe qe njihemi nepermjet germave dhe komentet tona ne cdo teme kane qene me pozitivitet, deri sot skemi pas kundershtime ne mendime dhe uroj mos tna ndodhe, se e di qe do fitosh :p
Ca njerez njihen edhe nepermjet germave ose neve na duket ashtu.
Soul ti dukesh njeri i paster dhe me zemer te madhe. Je nje person qe shfaq dashuri per cdokend qe te rrethon dhe e perkushtueshme ndaj personave te zemres.
Femer e forte dhe punetore.

Shume dashuri per ty :**


@NeVertiti dua nje kujtim nga ty :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Ohhh sa teme e bukur
Ne fakt kte bllokun e benim kur ndaheshim
Do ndahemi gje?

Ps: edhe une ndihem e nderuar qe kam nje mike te vyer si ty ne rrethin tim miqesor
Love u 😘😘😘
Ashtu ka qene. Por une ne fakultet/master dhe tani ne phd madje 🤣 ua kam dhene dhe disa personave ne vite te ndryshem.
e kam si thesar ku kam mbledh miqt me te mire ne ate bllok nga shume vende 😍

p.s.❤
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Mu ne fakt me duket siku po i jap dikujt lamtumiren prandaj spo shprehem 🤣
Se me paska ikur ky koment pa replike. 🤣

Per ate pune, jetes nuk i dihet. Jemi sot s'jemi neser! 🤣 C'i do ne lamtumire kujtimet. Kujtimet jepen sa je bashke me njerezit 🤣🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
@NGU vajza me shpirtin e paster dhe me personalitet! :))
Trendy dhe bukuroshe si lulja e majit!
Do e kujtoj gjate besueshmerine tende te prere dhe te drejte per drejte ndaj meje!!
Nga ato karaktere qe do i japi shume shoqerise dhe ambjentit , aty ku ti do hapesh krahet e dijes tende!!
Te dua shume o lule qershie! 🌹

1631701665202.png
 
Top