Bllok kujtimesh ne FV!

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Meqënse un stregova prej kujt dua kujtim, atëherë po e them tani. Dua një kujtim nga @SunFIower :D
Ja me kish mbet mendja te kjo kerkesa jote ktu e spo gjeja kohen per te qene cik serioze :p
Vajza goc punetore teper e sjellshme
Patriote e flakte mendoj une dhe i pelqen shoqeria e sinqerte ashtu sic ka qef ti thote gjerat troc ashtu do edhe tja thone🤗🤗
Kam pare shum here qe te thone qe merr flake kot apo nxefesh direkt po n fakt kto nuk kan ecur ne rrugen tende per te provuar ato qe mund te kesh provuar ti gjat jetes edhe gjithkujt duhet me i tregu vendin qe i takon
Te isha ne vendin tat u kisha thy kafken 🤣
Dashuron punen dhe nuk ankohet asiher ,detajiste qe e ben te permisohet ne cdo fushe
Kam pershtypjen se sprovat e jetes e kan bere te forte dhe te guximshme sikunder dhe lajkatare e ndjesive shpirterore…ka seriozitet kur duhet dhe humor aty ku duhet , nuk mban meri dhe ne zemren e saj ka vend per cdokend qe i ofron miqesi te sinqerte 😊

Ndoshta jan pak per ty goce po per mu qe sdi te lidh dy llafe jan mjaftueshem 🤪

P,s te perqafoj🤗♥️
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ah ti @Marla e dashur mos ke ardh qe si burre ne forum?
Po po ke ardh.Nickname sta mbaj mend,por mbaj mend qe te kam citiar dy here dhe nje gje sme shkonte duke tu drejtuar si mashkull dhe i fshija prape🤣
Pastaj wala ,Marla erdhi.
Te kam lexuar shume pak,por sa here ndeshja ndonje mendim apo batute tenden me pelqente dhe shpesh jepja reaction.
Ke qene e ashper ne disa raste ,jo tamam e ashper por e drejteperdretje ne nje menyre vrastare,ku gjithkush mund te merzitej dhe une duke qene se jam paksa e bute ne debate,mendoja ‘eh Zot i madh’ si se mendojne fare gjendjen e tjetrit.
Avash avash po te lexoja me shume dhe here me vije si doktoreshe ,here shikse e here sommeliere🤣
Ditet kalonin dhe shihja qe mes teje e disa personave te tjere shtohej shoqeria deri ne realitet dhe une e vleresoj shume kete.
Sepse realiteti tregon se kush vertete je ti dhe sa sociale reale je.
Nuk besoj se gaboj.
Jam e bindur se gjithkush do ishte me fat te kishte ne dite te veshtira dhe te mira nje shoqe dhe nje femer si ty.
Ne fillimet e tua te kam pare si cift gjithmone🤣,as vete se di pse.
Aq sa ti ke shfaq,je nje femer e pavaruar dhe me vetebesim.Nje intelektuale e prezantuar aq thjeshte ne sofren e ketij forumi.Nje keshilluese e denje ne shume fusha te jetes (edhe pse skemi pas komunikim bashke) ,pershtypjet smi stopon dot.
Gjithmone virtualisht do te jesh nje admirim per mua dhe nje vlere e vyer per forumin.
😍😘
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Sa bukur sa bukur
@Yara du dhe un kshu gjonash :p
Ah ti Mayada
Po
E njejta sic te kam lexuar qe diten e pare.
E pandryshueshme dhe e qete sa dashurine e jetes me kujton🤣🤣
Kam pas hyre ne fillim dhe si per fat te mire apo keq dikush me tha nga dy fjale per pjesen me te madhe te anetareve ne forum.Por ashtu si ne realitet une nuk ndikohem nga fjalet dhe lejoj veten te njoh gjithkend duke distancuar ata qe sme pelqejne mua gjate rruges.
Me ka pelqyer gjithmone qetesia dhe aktiviteti jot jo shume i shpeshte ne forum .Batutat qe i ben kaq natyrshem me anetaret dhe marrdheniet e mira me ata qe besoj qe i konsideron.
E vetmja gje qe sme ka pelqyer kane qene nja dy raste ku ishe merzit me dike dhe po debatoje.
Une ta jap si keshille,duke te respektuar dhe deshiruar gjithmone me te miren,nese ste pelqen dikush ,mos harxho frymen🤗
Me ke ngjall besim dhe ti e di kete.
Ji e njejta dhe mos mu largo pa u larguar dhe une😝😘😘😍😍
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Ah ti Mayada
Po
E njejta sic te kam lexuar qe diten e pare.
E pandryshueshme dhe e qete sa dashurine e jetes me kujton🤣🤣
Kam pas hyre ne fillim dhe si per fat te mire apo keq dikush me tha nga dy fjale per pjesen me te madhe te anetareve ne forum.Por ashtu si ne realitet une nuk ndikohem nga fjalet dhe lejoj veten te njoh gjithkend duke distancuar ata qe sme pelqejne mua gjate rruges.
Me ka pelqyer gjithmone qetesia dhe aktiviteti jot jo shume i shpeshte ne forum .Batutat qe i ben kaq natyrshem me anetaret dhe marrdheniet e mira me ata qe besoj qe i konsideron.
E vetmja gje qe sme ka pelqyer kane qene nja dy raste ku ishe merzit me dike dhe po debatoje.
Une ta jap si keshille,duke te respektuar dhe deshiruar gjithmone me te miren,nese ste pelqen dikush ,mos harxho frymen🤗
Me ke ngjall besim dhe ti e di kete.
Ji e njejta dhe mos mu largo pa u larguar dhe une😝😘😘😍😍
Ah ti Mayada
Po
E njejta sic te kam lexuar qe diten e pare.
E pandryshueshme dhe e qete sa dashurine e jetes me kujton🤣🤣
Kam pas hyre ne fillim dhe si per fat te mire apo keq dikush me tha nga dy fjale per pjesen me te madhe te anetareve ne forum.Por ashtu si ne realitet une nuk ndikohem nga fjalet dhe lejoj veten te njoh gjithkend duke distancuar ata qe sme pelqejne mua gjate rruges.
Me ka pelqyer gjithmone qetesia dhe aktiviteti jot jo shume i shpeshte ne forum .Batutat qe i ben kaq natyrshem me anetaret dhe marrdheniet e mira me ata qe besoj qe i konsideron.
E vetmja gje qe sme ka pelqyer kane qene nja dy raste ku ishe merzit me dike dhe po debatoje.
Une ta jap si keshille,duke te respektuar dhe deshiruar gjithmone me te miren,nese ste pelqen dikush ,mos harxho frymen🤗
Me ke ngjall besim dhe ti e di kete.
Ji e njejta dhe mos mu largo pa u larguar dhe une😝😘😘😍😍
Ksaj i thone te kerkosh kujtim e te mesosh se dikush tpaska shajt 🤣🤣

Ps.te falenderoj per cdo germe qe ke shkrujt 😘😘😘
 

Vajza

V.I.P
Ja me kish mbet mendja te kjo kerkesa jote ktu e spo gjeja kohen per te qene cik serioze :p
Vajza goc punetore teper e sjellshme
Patriote e flakte mendoj une dhe i pelqen shoqeria e sinqerte ashtu sic ka qef ti thote gjerat troc ashtu do edhe tja thone🤗🤗
Kam pare shum here qe te thone qe merr flake kot apo nxefesh direkt po n fakt kto nuk kan ecur ne rrugen tende per te provuar ato qe mund te kesh provuar ti gjat jetes edhe gjithkujt duhet me i tregu vendin qe i takon
Te isha ne vendin tat u kisha thy kafken 🤣
Dashuron punen dhe nuk ankohet asiher ,detajiste qe e ben te permisohet ne cdo fushe
Kam pershtypjen se sprovat e jetes e kan bere te forte dhe te guximshme sikunder dhe lajkatare e ndjesive shpirterore…ka seriozitet kur duhet dhe humor aty ku duhet , nuk mban meri dhe ne zemren e saj ka vend per cdokend qe i ofron miqesi te sinqerte 😊

Ndoshta jan pak per ty goce po per mu qe sdi te lidh dy llafe jan mjaftueshem 🤪

P,s te perqafoj🤗♥️
🥺❤️
 
Ah ti @Marla e dashur mos ke ardh qe si burre ne forum?
Po po ke ardh.Nickname sta mbaj mend,por mbaj mend qe te kam citiar dy here dhe nje gje sme shkonte duke tu drejtuar si mashkull dhe i fshija prape🤣
Pastaj wala ,Marla erdhi.
Te kam lexuar shume pak,por sa here ndeshja ndonje mendim apo batute tenden me pelqente dhe shpesh jepja reaction.
Ke qene e ashper ne disa raste ,jo tamam e ashper por e drejteperdretje ne nje menyre vrastare,ku gjithkush mund te merzitej dhe une duke qene se jam paksa e bute ne debate,mendoja ‘eh Zot i madh’ si se mendojne fare gjendjen e tjetrit.
Avash avash po te lexoja me shume dhe here me vije si doktoreshe ,here shikse e here sommeliere🤣
Ditet kalonin dhe shihja qe mes teje e disa personave te tjere shtohej shoqeria deri ne realitet dhe une e vleresoj shume kete.
Sepse realiteti tregon se kush vertete je ti dhe sa sociale reale je.
Nuk besoj se gaboj.
Jam e bindur se gjithkush do ishte me fat te kishte ne dite te veshtira dhe te mira nje shoqe dhe nje femer si ty.
Ne fillimet e tua te kam pare si cift gjithmone🤣,as vete se di pse.
Aq sa ti ke shfaq,je nje femer e pavaruar dhe me vetebesim.Nje intelektuale e prezantuar aq thjeshte ne sofren e ketij forumi.Nje keshilluese e denje ne shume fusha te jetes (edhe pse skemi pas komunikim bashke) ,pershtypjet smi stopon dot.
Gjithmone virtualisht do te jesh nje admirim per mua dhe nje vlere e vyer per forumin.
😍😘

Ohhhh sa qejf kur meson qe ka njerez qe te duan. 😘😘😘🤗🤗🤗♥️♥️♥️♥️
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ah ti @Marla e dashur mos ke ardh qe si burre ne forum?
Po po ke ardh.Nickname sta mbaj mend,por mbaj mend qe te kam citiar dy here dhe nje gje sme shkonte duke tu drejtuar si mashkull dhe i fshija prape🤣
Pastaj wala ,Marla erdhi.
Te kam lexuar shume pak,por sa here ndeshja ndonje mendim apo batute tenden me pelqente dhe shpesh jepja reaction.
Ke qene e ashper ne disa raste ,jo tamam e ashper por e drejteperdretje ne nje menyre vrastare,ku gjithkush mund te merzitej dhe une duke qene se jam paksa e bute ne debate,mendoja ‘eh Zot i madh’ si se mendojne fare gjendjen e tjetrit.
Avash avash po te lexoja me shume dhe here me vije si doktoreshe ,here shikse e here sommeliere🤣
Ditet kalonin dhe shihja qe mes teje e disa personave te tjere shtohej shoqeria deri ne realitet dhe une e vleresoj shume kete.
Sepse realiteti tregon se kush vertete je ti dhe sa sociale reale je.
Nuk besoj se gaboj.
Jam e bindur se gjithkush do ishte me fat te kishte ne dite te veshtira dhe te mira nje shoqe dhe nje femer si ty.
Ne fillimet e tua te kam pare si cift gjithmone🤣,as vete se di pse.
Aq sa ti ke shfaq,je nje femer e pavaruar dhe me vetebesim.Nje intelektuale e prezantuar aq thjeshte ne sofren e ketij forumi.Nje keshilluese e denje ne shume fusha te jetes (edhe pse skemi pas komunikim bashke) ,pershtypjet smi stopon dot.
Gjithmone virtualisht do te jesh nje admirim per mua dhe nje vlere e vyer per forumin.
😍😘
🤩🤩😍😍😍
Perfundimisht dua dhe une 1 mesazh. Me te gjate se Marla madje. 🤣🤣

p.s. me pelqeu shume cfare i ke thene. i bashkangjitem dhe une cdo fjale. 🤗
p.s.2. me ate emrin qe hyri si cun s'do e harroj dot as une. sepse ka qene hera e pare qe dikush m'ka ngacmu . Aq sa u tremba. c'ne ky guxim 🤣 O Zot kur mora vesh qe ishte marla pastaaaj 🤣🤣🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Arfenilla , my dear sister

Nje goce e cila kur hyri, citonte cdonjerin tek diskutimet fetare, nganjehere ma kalonte dhe mua. Ne shikim te pare kur e shihje qe e citonte dike menjehere, krijoje nje bindje se kjo eshte nje ekstremiste por, pa marre parasysh sa zgjasnin citimet, e shihja ne fund mundohej te ua tregonte te tjereve ate bindjen e saj te cilen e besonte fuqishem, ne menyre paqesore. Nuk mbaj mend te kem pare qe perdore ndonje fjale te ndyte. Ke qene dhe do te jesh, femra me mistere ne forum pergjate tere ketyre viteve 😜. Ke respektin tim maksimal. Gjerat qe nuk jemi pajtuar me ty jane si nata me dite. Ke qene nder ato te parat qe kur mungoja, me dergoje mesazh privat, duke me pyetur se si jam dhe cfare ka ndodhe, nje gje te cilen e ben akoma, tash e sa vite rresht 🤗.
Ke qene ajo e cila eshte munduar edhe ne virtualitet, te me gjeje nuse nga Shqiperia 😂😂😂. Ajo e cila ne privat me pyeste me keshillonte dhe kritikonte aty ku mendonte se e kam tepruar apo nuk me ka hije.
Sado qe nganjehere te jam pergjigjur vrazhde, megjithate prap me flisje. Nuk tkam pare si person qe ben shaka shume, por mua mke bere te buzeqeshesh shpesh, ndoshta pikerisht ne disa momente ku ti as qe e ke menduar.
Pas sa e sa viteve ta ndegjuam zerin, u bere me pjese e kesaj familje. Une nuk do ta zgjas me teper, vetem te uroje shendet e suksese ne jeten tende, duke te falenderuar perzemersisht per kohen qe e ke ndare per mua dhe keshillat e tua njekohesisht.

🤗
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Yara , sulltanesha ime

Edhe pse nuk kemi patur muhabet ne te kaluaren sic kemi tash, ke qene cdohere nje anetare qe me ke respektuar, i ke kuptuar batutat qe t'i kam bere, nuk me ke paragjykuar asnjehere dhe me e mira, u bere ne fund "Sulltanëm, hajatëm, xhanëm benim" 😄
Mbaj mend zenkat e ndryshme te anetareve me njeri-tjetrin, por nuk te mbaj mend asnjehere qe je futur ne mes per t'bere sherr, perkundrazi, per t'qetesuar situaten. Ndersa per tek ciftet virtuale, ishe shpesh ajo qe u fuste cpirrat ndermjet 🤪🤣
Si nje nene e mrekullueshme qe je, ke pasur, e ke dhe do ta kesh perhere respektin tim maksimal. Nuk pelqej t'ju jap komplimente njerezve ne publik, por nese me pyet dikush se cfare te dallon ty nga shume te tjere tash e sa vite, them se je njeriu i pare n'forum qe nuk mbaj mend te me kete cituar per dicka personale, qofte shaka apo e vertet. Kjo eshte ajo qe kam vleresuar tek ti me shume. Mos te flasim per thjeshtesine qe mendoj se te karakterizon. Je nga ata persona t'cilet kane fituar besimin tim dhe flas lirshem me ta. Mendimin qe e kam patur per ty te mire, e kam bere super te mire pas kohes kur shkembyem ca mesazhe private per t'sqaruar nje shaka qe e bera, e qe une aktrova kinse u lendova :p
Deshira jote per ta sqaruar kete pjese, sepse me ke lenduar "sipas meje", tregoi at shpirtin tend te bardhe qe deshiron t'i shoh njerezit mire dhe asesi te ndihen te lenduar nga goja jote, qofte me apo pahiri. Edhe pse une s'kisha qellim asgje per te mesuar dicka rreth karakterit tend, megjithate mesova. 🥰
Le te zgjase kjo miqesi e jona, per aq kohe sa jemi gjalle dhe respektojme njeri-tjetrin. Forumi le ta mbaje ne mend qe Loveri ka pasur ndoshta shume gra, por asnjehere nje Sulltaneshe qe vlen sa t'gjitha te tjerat 😅😋
Te perqafoje shume, me shprese se nje dite do takohemi dhe kujtojme shakate e t'gjithe kohen e arte te forumit 🤗❤️
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
@Yara , sulltanesha ime

Edhe pse nuk kemi patur muhabet ne te kaluaren sic kemi tash, ke qene cdohere nje anetare qe me ke respektuar, i ke kuptuar batutat qe t'i kam bere, nuk me ke paragjykuar asnjehere dhe me e mira, u bere ne fund "Sulltanëm, hajatëm, xhanëm benim" 😄
Mbaj mend zenkat e ndryshme te anetareve me njeri-tjetrin, por nuk te mbaj mend asnjehere qe je futur ne mes per t'bere sherr, perkundrazi, per t'qetesuar situaten. Ndersa per tek ciftet virtuale, ishe shpesh ajo qe u fuste cpirrat ndermjet 🤪🤣
Si nje nene e mrekullueshme qe je, ke pasur, e ke dhe do ta kesh perhere respektin tim maksimal. Nuk pelqej t'ju jap komplimente njerezve ne publik, por nese me pyet dikush se cfare te dallon ty nga shume te tjere tash e sa vite, them se je njeriu i pare n'forum qe nuk mbaj mend te me kete cituar per dicka personale, qofte shaka apo e vertet. Kjo eshte ajo qe kam vleresuar tek ti me shume. Mos te flasim per thjeshtesine qe mendoj se te karakterizon. Je nga ata persona t'cilet kane fituar besimin tim dhe flas lirshem me ta. Mendimin qe e kam patur per ty te mire, e kam bere super te mire pas kohes kur shkembyem ca mesazhe private per t'sqaruar nje shaka qe e bera, e qe une aktrova kinse u lendova :p
Deshira jote per ta sqaruar kete pjese, sepse me ke lenduar "sipas meje", tregoi at shpirtin tend te bardhe qe deshiron t'i shoh njerezit mire dhe asesi te ndihen te lenduar nga goja jote, qofte me apo pahiri. Edhe pse une s'kisha qellim asgje per te mesuar dicka rreth karakterit tend, megjithate mesova. 🥰
Le te zgjase kjo miqesi e jona, per aq kohe sa jemi gjalle dhe respektojme njeri-tjetrin. Forumi le ta mbaje ne mend qe Loveri ka pasur ndoshta shume gra, por asnjehere nje Sulltaneshe qe vlen sa t'gjitha te tjerat 😅😋
Te perqafoje shume, me shprese se nje dite do takohemi dhe kujtojme shakate e t'gjithe kohen e arte te forumit 🤗❤️
Ika tani se e mora energjine qe me duhet😝🤗🤗
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Angel!
Ti ke qene nder anetaret e forumit qe ngacmoje e beje lemsh te gjithe. Por mua shyqyr Zotit, (ndonese sh te rinj asokohe) me ke respektuar qe dite te pare kur jam futur. As nuk e ke tepruar ne shaka, as ne asgje. Mbaj mend kemi folur tek cati nja 2 here ketu e 10 vite me pare, ku m'ke tregu rreth udhetimeve dhe fotove qe beje. haha.
Aty kuptova se je shume njeri i cilter dhe i drejte. Pavaresisht qe jetesa jote me "alkol" e bema nga me te cuditshmet jane larg natyres apo jetes time. Por ,fundja kjo eshte zgjedhje jotja e s'ka c'me duhet mua. Besoj se ke nje zemer shume te gjere dhe ben shume per njerezit qe i do dhe vlereson!

Me vjen shume mire qe te lexoj sot te stabilizuar, i martuar e me femi. Te uroj lumturine e rehatine e botes, neser qofsh akoma me i mire se sot dhe Zoti te dhente miresi familjerisht!


From Soul,
17.11.2021
Ma ke gjet fiks, thuj iku mosha s'kam më koh për rrumpallë ktej, un të gjith i rrespektohej, ato që kujtojnë se jan më superior se tjerët i degjeneroi 🤣🤣🤣të përshendes flm për kujtimin më të bukur.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Soulmind me kthe borxhin nashi😂
:):)

@NGU

NGU dhe Ivy, keto 2 emra mu fiksuan direkte me rikthimin tim, aq sa une nuk dalloja cila ishte njera e cila tjetra.
Rralle me fiksohen emrat direkte, rralle te me bjeri dikush ne sy qe me here te pare, e rralle te simpatizoj dikend qe me nje postim.
Me ty ndodhi, dhe nuk eshte as per lajke, e as per te te bere qejfin.
Je nje miksim i embel i Shqiperise dhe Maqedonise, nje miksim midis humorit e seriozitetit, zgjuarsise dhe ndjesise!
Se fundmi ke bere shuuuuume mungesa, dhe personalisht e ndjej qe dua te te lexoj me shpesh. Por njekohesisht kam lexuar dhe ate deshiren tende per t'u distancuar pak nga forumi, dhe cuditerisht me ke kujtuar veten time shume vite me pare.
Me pelqen dhe fakti qe ti ke cke ua thua ne sy njerezve, te cilen e kam hasur ne disa komente. Ji gjithmone e tille, vetvetja, e forte dhe mbeshtjelle me hare sic je dhe tani!

Te uroj shume suksese ne jete!
Nga zemra,
SoulMind
18.11.2021
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Dua te me lesh nje kujtim pra.
Po te le nje kujtim neper fjale sikur te ishin gura zalli leshuar ne orbiten e kohes.
Mendimet nuk behen dot ranishte e as kometat nuk guxojne te perplasen me to per te nxjerre ne pah boshin e se vertetes.
Ate mozaik me dramca jete qe kthyer ne gure qe nuk pipetijne me, mos tento ti perdoresh per te ndertuar murin e harreses e as te kacavjerresh deshirat e pamundura, sepse nuk mban peshe mendimesh me asnje thep i tyre.
Ndihu e plote aty ku jeta kerkon te te cjerre deshiren per me teper rreze.
Kerko miresi edhe aty ku ka vetem erresire.
Perdore intuiten si materien ekskluzive ne stafeten e percapjeve te tua per me te miren e mundshme.

Gjithmone dikush eshte me i mire se sa ti por ti, gjithmone mundesh ta besh ate qe ti do, me mire se ai/ajo.
 
Po te le nje kujtim neper fjale sikur te ishin gura zalli leshuar ne orbiten e kohes.
Mendimet nuk behen dot ranishte e as kometat nuk guxojne te perplasen me to per te nxjerre ne pah boshin e se vertetes.
Ate mozaik me dramca jete qe kthyer ne gure qe nuk pipetijne me, mos tento ti perdoresh per te ndertuar murin e harreses e as te kacavjerresh deshirat e pamundura, sepse nuk mban peshe mendimesh me asnje thep i tyre.
Ndihu e plote aty ku jeta kerkon te te cjerre deshiren per me teper rreze.
Kerko miresi edhe aty ku ka vetem erresire.
Perdore intuiten si materien ekskluzive ne stafeten e percapjeve te tua per me te miren e mundshme.

Gjithmone dikush eshte me i mire se sa ti por ti, gjithmone mundesh ta besh ate qe ti do, me mire se ai/ajo.
Si gjithmone i vecante! :) 🤗
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Ndjesë se hyj pa radhë, por një kujtimfalenderim për @JordanBelfort11 🤗
Nëse dikush do pyeste pse, thjeshtë nga që momentet kur nisën bisedat në orët e vonshme të turnit të tretë (në chat që ishte pjesë e forumit), ishin të një periudhe mjaft të vështirë të jetës sime, që e fshehja me buzëqeshje, që pikërisht ky forumist i nxiste. Ndaj, faleminderit që qëllove rastësisht pranë meje, atëherë kur më së shumti kisha nevojë. 🙏
Përjetësisht falenderuese, duke të uruar që dikush tjetër të impaktojë momentetet e jetës tënde, ashtu siç e bëre ti për mua 🙏

Kërkesë nuk kam, kështu që le të postojë kush të dojë 🙂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@NeVertiti shpalose cik talentin😜
Goca e diellit! :))
E di pse me pelqen te te them keshtu?
Sepse eshte ndjesia qe me zgjon kur te lexoj,kur rrjedhshem neper kometet e tua,shpalos dashurine,spontanitetin,shpirtin tend te qeshur dhe plot hare neper komentet dhe postimet e tua.
Je nje forme puhize shpirtrore e mbushur me energji pozitive, kete e shpreh qarte ne lirshmerine tende.
Nuk te njof nga afer ne rrang personal,por nuk e kam te nevojshme ate pjese,pasi instikti im nuk gabon kurre ne te tilla raste.
Dhe ti ke aftesisne te percjellesh tek tjeret,rasti konkret tek une qe ne fillimet e tua,miresine,boten e qeshur tenden dhe freskin e shpirtit dhe te mendimeve tua.
Po ashtu eshte e vetekuptueshme qe personat qe kane vetit me siper,sigurisht qe su mungon zgjuarsia, respekti ndaj vetes,po aq dhe ndaj tjerve.
Suporton dhe ben shakane aty ku kuptohet , gjithmone me kujdes per mos te fyer as ulur askend ne bashkebisedim apo komente me ty.
Goca e dashur e diellit,te perqafoj me shume dashuri dhe respekt !
E jotja Nevja! 😘😘
cute-hipster-girl-with-bouquet-of-sunflowers-picture-id826385458
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Goca e diellit! :))
E di pse me pelqen te te them keshtu?
Sepse eshte ndjesia qe me zgjon kur te lexoj,kur rrjedhshem neper kometet e tua,shpalos dashurine,spontanitetin,shpirtin tend te qeshur dhe plot hare neper komentet dhe postimet e tua.
Je nje forme puhize shpirtrore e mbushur me energji pozitive, kete e shpreh qarte ne lirshmerine tende.
Nuk te njof nga afer ne rrang personal,por nuk e kam te nevojshme ate pjese,pasi instikti im nuk gabon kurre ne te tilla raste.
Dhe ti ke aftesisne te percjellesh tek tjeret,rasti konkret tek une qe ne fillimet e tua,miresine,boten e qeshur tenden dhe freskin e shpirtit dhe te mendimeve tua.
Po ashtu eshte e vetekuptueshme qe personat qe kane vetit me siper,sigurisht qe su mungon zgjuarsia, respekti ndaj vetes,po aq dhe ndaj tjerve.
Suporton dhe ben shakane aty ku kuptohet , gjithmone me kujdes per mos te fyer as ulur askend ne bashkebisedim apo komente me ty.
Goca e dashur e diellit,te perqafoj me shume dashuri dhe respekt !
E jotja Nevja! 😘😘
cute-hipster-girl-with-bouquet-of-sunflowers-picture-id826385458
Te kam shum shum xhan 🤗🤗
 
Top