• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluarGrupi terrorist Boko Haram ka lëshuar një kërcënim të ri për presidentin e sapo zgjedhur të SHBA-ve, Donald Trump. “Lufta sapo ka nisur dhe aleatët e ISIS-it nuk do ta ndërpresin xhihadin”.

Lideri i organizatës terroriste në Nigeri, Abubakar Shekau, në një mesazh video i ka kërkuar grupeve islamike ekstremiste të mos ndikohen nga kërcënimet e miliarderit republikan: “Do të qëndrojmë të palëkundur në besimin tonë dhe nuk do të ndalemi asnjëherë”.
g.shqip
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

Kush??? :hihi::hihi:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

hahahahahah Tramp keta ka me i rregulluar mire, si minjet ka me i shfaros .
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

Keta jan pjesa teatrale e teatrit te mall boteror,,,e bukura eshte se sot presidente kemi nje showman ..o zot cdo na shohin syt!!!
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Boko Haram kërcënon Trumpin: Xhihadi sapo ka filluar

Diku lexova qe kta te isis "padashje" kishin fillu me i ra njoni tjetrit
Mjere ato jete qe iken per pushtetin e ketyre!
 
Top