Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Aver

VIP
Gjithçka gati për meçin Arnold Gjergjaj vs David Haye

9_1463757057-9183709.jpgTashmë duket të jetë gjithçka gati për meçin mes Arnold Gjergjajt e David Haye
Janë bërë matjet zyrtare për meçin e së shtunës në mes të Arnold Gjergjaj e David Haye.

Arnold Gjergjaj i njohur ndryshe ‘The Cobra’, peshon 107,5 kg derisa rivali i tij David Haye peshon 101,6 kg.

Meçi mes këtyre dy boksierëve ishte paralajmëruar para 2 muajsh, ndërsa dueli do të përmbajë 10 runde që zhvillohet të shtunën duke filluar nga ora 23:00.

express.com
 

Aver

VIP
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Statistikat

Arnold Gjergjaj -

Fitore 29 (21 me KO)
Barazime 0
Humbje 0


David Haye -

Fitore 27 (25 me KO)
Barazime 0
Humbje 2

Statistikat e pergjithshme.

CiqG2heWUAAxct6.jpg
 

Aver

VIP
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Kush e sjell linkun e ndeshjes e ka nje reputacion, nje like, nje thanks dhe nje cocktail 'sex on the beach' gratis.

Keto TV kanalet tona jane per faqe te zeze.
 

Aver

VIP
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Nuk doli gje nga ky i yni. Humbi qe ne roundin e 2-te. Boh.
 
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Keshtu eshte kur i ben vetes qef :pasqyr: Ku e gjeti kete luan te dal ne ring me te ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Nga eshte ky i yni? Se doja te thoja qe kur s'investon shteti tek kta sportiste, domosdo qe edhe performanca e tyre do lej per te deshiruar.
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Ngushellime i ka sporti kto lool
 

ricky_ch

******
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Kjo ishte si Davidi kundër Goliatit.
Prezentim amatoresk.
 
Top