• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Aver

VIP
Gjithçka gati për meçin Arnold Gjergjaj vs David Haye
Tashmë duket të jetë gjithçka gati për meçin mes Arnold Gjergjajt e David Haye
Janë bërë matjet zyrtare për meçin e së shtunës në mes të Arnold Gjergjaj e David Haye.

Arnold Gjergjaj i njohur ndryshe ‘The Cobra’, peshon 107,5 kg derisa rivali i tij David Haye peshon 101,6 kg.

Meçi mes këtyre dy boksierëve ishte paralajmëruar para 2 muajsh, ndërsa dueli do të përmbajë 10 runde që zhvillohet të shtunën duke filluar nga ora 23:00.

express.com
 

Aver

VIP
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Statistikat

Arnold Gjergjaj -

Fitore 29 (21 me KO)
Barazime 0
Humbje 0


David Haye -

Fitore 27 (25 me KO)
Barazime 0
Humbje 2

Statistikat e pergjithshme.

 

Aver

VIP
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Kush e sjell linkun e ndeshjes e ka nje reputacion, nje like, nje thanks dhe nje cocktail 'sex on the beach' gratis.

Keto TV kanalet tona jane per faqe te zeze.
 

Aver

VIP
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Nuk doli gje nga ky i yni. Humbi qe ne roundin e 2-te. Boh.
 
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Keshtu eshte kur i ben vetes qef :pasqyr: Ku e gjeti kete luan te dal ne ring me te ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Nga eshte ky i yni? Se doja te thoja qe kur s'investon shteti tek kta sportiste, domosdo qe edhe performanca e tyre do lej per te deshiruar.
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Ngushellime i ka sporti kto lool
 

ricky_ch

******
Titulli: Boks: Arnold Gjergjaj vs David Haye

Kjo ishte si Davidi kundër Goliatit.
Prezentim amatoresk.
 
Top