Bomba e Alfred Cakos: Edi Rama është klonuar në SHBA, i vërteti ndodhet në…

NeVertiti

~Kohe & Stine~

Bomba e Alfred Cakos: Edi Rama është klonuar në SHBA, i vërteti ndodhet në…​


1608834074182.png
Tema e sotme e “Rrethit Katror” në emisionin “E Diell” i është kushtuar çështjes së fesë klerike, plandemisë, emërimit të Bledi Çuçit si Ministër i Brendshëm dhe klonimit të Edi Ramës.

Ai tha se kryeministri i vendit nuk është Edi Rama por një klon, edhe Putin është një klon dhe se kloni projektohet në mënyrë të atillë që ka të gjitha informacionet që ka pasur ai që klonon dhe mendon se është personi të cilin përfaqëson.

“Gojët e liga thonë se pasi u kthye nga USA, Kryeministri jonë nuk është Edi Rama por një klon, edhe Putin është një klon dhe Mike Pence është një klon i cili sapo u vaksinua dje, ndërsa Trump dhe Biden nuk janë shprehur për vaksinën. Liderët e vërtetë sipas ideve konsperacioniste edhe Hyseni është gjallë dhe ka jetuar në një nga qytetet nëntokësore të Brazilit dhe po kështu thuhet edhe për Abraham Linkoln ku mendohet se është vrarë por nuk është vrarë, por ka jetuar në një vend të fshehtë derisa ka vdekur. Kloni projektohet në mënyrë të atillë që ka të gjitha informacionet që ka pasur ajo që klonon një dhe kloni mendon se është personi të cilin përfaqëson”, tha Cako.
Top Channel
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Staf në FV.AL
Deri sa larg mund të shkojë truri i njeriut me imagjinatë të këtillë!
Mbase ka pa shumë filma triller/fantasy 😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Deri sa larg mund të shkojë truri i njeriut me imagjinatë të këtillë!
Mbase ka pa shumë filma triller/fantasy 😁
Shikooo,tani qe ka nje te drejte e ka ky,sepse politikanet shqiptare megjith mend behen si te kllonuar duke u induktuar sidomos nga lepirjet e ketyre qe jane ne fuqi dominuese ne rrang politik. ahhahahahahahahha
 
Ky eshte koqe kandari komplet. Se kuptoj ket pjerdhjen e trurit e ben kastile ky per show apo i ka gjujt Zoti me çok mbrapa koke dhe e ka lene çyryk lol
 
Top