Bonsoir mes amis

Peperina

Larg shume larg
Qe mos barstardojme cdo teme ne forum ju ftoj te shprehemi ktu ne gjuhen frenge.
juste pour commencé
4B8FBE4A-1F9E-416C-B8E2-405E570F7EAA.jpegJe vous invite a voir cette belle vue .:)
@Hope je t’attendrai ici :))
 

Peperina

Larg shume larg
Coucou, je suis laaaa mais j'en ai marre du francaise tout la journee, c'est mieux en shqip :p @AnaVie
Moi aussi ja ne marre mais 1% ici des nouvelles comça on dérange personne avec notre langue d’amour et 99% en albanais .:p
tu m’as fait trop rire ?
 

Hope

◕‿◕
Moi aussi ja ne marre mais 1% ici des nouvelles comça on dérange personne avec notre langue d’amour et 99% en albanais .:p
tu m’as fait trop rire ?
Non mais qui se sent derange par nous il y a qu'a pas lire et voila, probleme resolue :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Tani i bie te hapim dhe nja 10 tema tjera
1 te flasim anglisht, 1 italisht, 1 arabisht, 1 turqisht, 1 kinezce, 1 swedisht, 1 greqisht, Lol..

nejse, @LeVoyageur ou es tu ? Tut va bjen a Durres? se ti ke ditur historikisht frengjisht ktu nFV lool
 

Peperina

Larg shume larg
Tani i bie te hapim dhe nja 10 tema tjera
1 te flasim anglisht, 1 italisht, 1 arabisht, 1 turqisht, 1 kinezce, 1 swedisht, 1 greqisht, Lol..

nejse, @LeVoyageur ou es tu ? Tut va bjen a Durres? se ti ke ditur historikisht frengjisht ktu nFV lool
Nje gjuhe = kulture ka pas then babi ime ( gjet rafmet 😘)

Pse jo me mire nje teme me vête se me prish cdo teme 😜😝
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nje gjuhe = kulture ka pas then babi ime ( gjet rafmet 😘)

Pse jo me mire nje teme me vête se me prish cdo teme 😜😝
Pasket qene mistreca te medhenj dikur ju lool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Paska qene pa ardh une akoma lool
 

Peperina

Larg shume larg
Paska qene pa ardh une akoma lool
Ka qen ne fillimet e mia dhe kur ishe me pushime ti.
E di Sot Po qeshja me vête se mu kujtuan ca gjera qe kan ndodh ktu .
Mban mend Arditiixxxxx7 si e ka pat ?

Qe e bombardoja ne publik e ishim cift nderkohe javor .
E ai bente viktimen pra benim shaka .

Kur nderhyre ti 🤣🤣🤣
Aman se ja more shpirtin🤣🤣

Me lottt .

Thash me mendjen ca shpirti te arte ka sa keq qe nuk Eshte aktive 🤗😘🤗

E kshu kshu ka pat dhe momente te lezecme ktu 🤣🤣
 
Tani i bie te hapim dhe nja 10 tema tjera
1 te flasim anglisht, 1 italisht, 1 arabisht, 1 turqisht, 1 kinezce, 1 swedisht, 1 greqisht, Lol..

nejse, @LeVoyageur ou es tu ? Tut va bjen a Durres? se ti ke ditur historikisht frengjisht ktu nFV lool
Po ti mua me beson?
Une mund te them qe flas edhe kinezçe mandarine por kjo s'do te thote qe e flas me te vertete, ose....ose....mund edhe te flas si kembet e pules😝
Zhë në párlë pa fransé😎
 

Peperina

Larg shume larg
Po kjo teme chit chati eshte. Thjeshte "harruam" te flisnim frengjisht!
Ne fakt e ke gabim @Soulmind te behem cik serioze tani dhe Pse jam tip gallat ne pergjithsi.
Sdi a je ne faqe te tjera po kudo pothuaj ne cdo forum ke nenforume kastile per Shqiptaret jasht pra ne France &belgjike, Canada , amerike , greqi , Itali vendet Nordike etj .
Kto lloj temash zakonisht jan jo Thjeshte per frengjishtfolesit po per te ndare bashke aktualitet . E dyta per te mos prish temat e tjera me fjali gjys frengjisht gjys shqip e kte e ke te sqaruar ne postimin e pare .
E treta duke qen se ne fillimet e mia e bobardoja shqipen se helbete mbi 25 vjet ik mendova per arsyet me lart qe ta hapja kte teme.
Po meqe frengjishtfolesit ktu jan shume te paket per me then hic tema u kthye ne chit chat kshuqe mund Edhe ta mbyllesh.
Te uroj nje dite te bukur .:)
Pafshim per te disaten hère 🙋‍♀️ Se ne pune kohen e kam te kufizuar .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ne fakt e ke gabim @Soulmind te behem cik serioze tani dhe Pse jam tip gallat ne pergjithsi.
Sdi a je ne faqe te tjera po kudo pothuaj ne cdo forum ke nenforume kastile per Shqiptaret jasht pra ne France &belgjike, Canada , amerike , greqi , Itali vendet Nordike etj .
Kto lloj temash zakonisht jan jo Thjeshte per frengjishtfolesit po per te ndare bashke aktualitet . E dyta per te mos prish temat e tjera me fjali gjys frengjisht gjys shqip e kte e ke te sqaruar ne postimin e pare .
E treta duke qen se ne fillimet e mia e bobardoja shqipen se helbete mbi 25 vjet ik mendova per arsyet me lart qe ta hapja kte teme.
Po meqe frengjishtfolesit ktu jan shume te paket per me then hic tema u kthye ne chit chat kshuqe mund Edhe ta mbyllesh.
Te uroj nje dite te bukur .:)
Pafshim per te disaten hère 🙋‍♀️ Se ne pune kohen e kam te kufizuar .
o AnaVie, mua nuk me pelqeu fjala qe perdore. Une nuk flas kurre me fjale banale dhe kur dikush drejtohet ne ate menyre, normal do largohem. Edhe pse jam e sigurte qe e ke patur ne kontekstin e shakase.

Sa i perket chit chatit; cdo teme ketu eshte bere e tille, madje dhe ato me seriozet. Dhe ne fund kur kemi kohe(ne si staf) i heqim chit chatet, ashtu sic bera dhe une me temen tende tani, po ashtu me temen e letersise dhe me temen e bllokut te kujtimeve qe ishte kthyer dje e mbreme ne chit chat komplet. Pra, eshte dicka qe rregullohet pa problem.

Sa i perket mbylljes se temes; s'ka pse. Sot je ti e Levi (te pakten ju dyve qe e di une) qe dini frengjisht, pas ca kohesh shtohen te tjere!
As nuk kemi censuruar ndonjehere gjuhet e huaja e as do e bejme!

Forumim te mbare sa here te duash e kur te duash!
:giggle:
 
Top