Bora nuk i sjell mbarësi, Real Madrid ngec në Osasuna

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
9f9199dd467f67e2341acacee42ef176o2-1100x620.jpgReal Madrid ka marrë një barazim pa gola që mund t’i kushtojë shumë në rrugëtimin për kampionatin në javën e 18 të La Liga.

“Los Blancos” nuk arritën të shënonin në një fushë të pushuar nga bora ndaj modestëve të Osasunës, të cilët treguan shpirtin e tyre luftarak në këtë ndeshje.

Ekipi i Zidane vijon të mbajë vendin e dytë në kampionat me një pikë më pak nga Atletico Madrid, por kjo e fundit ka ende tre ndeshje pa luajtur, kështu që diferenca mund të thellohet më tej.

A2news.com
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kta nuk eshte dasht me udhetu hiq po sdi pse shkun
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Shkun me lujt . Fusha e njejt per te dyja ishte . 3 ndeshje te pa luajtura per atletikon sjan pak kshuqe mesa shof i ka arfh vakti atletikos me marr kampionatin ?

Nuk kam kurgjo kunder Atletikos, nese ia uroj titullin, ja uroj per hater te Simones qe nuk e ka lshu kete ekip, perkunder ofertave tmira, nuk u dorzu :D

Po reali sdi, koha me pru mesfushor tri qe jon t'unt, se kta jan harxhu me tituj, jan ngop edhe mosha...
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Nuk kam kurgjo kunder Atletikos, nese ia uroj titullin, ja uroj per hater te Simones qe nuk e ka lshu kete ekip, perkunder ofertave tmira, nuk u dorzu :D

Po reali sdi, koha me pru mesfushor tri qe jon t'unt, se kta jan harxhu me tituj, jan ngop edhe mosha...
Shpresoj dhe un qe te fitoje titillin sepse eshte nje ekip per tu admiru

Cdo ekipi i vjen vakti per revulucion por jo te plote sic beri milani qe largoi gjith veteranet dhe tashi po vuan ato pasoja .
 

Delirium

No description ...
Shpresoj dhe un qe te fitoje titillin sepse eshte nje ekip per tu admiru

Cdo ekipi i vjen vakti per revulucion por jo te plote sic beri milani qe largoi gjith veteranet dhe tashi po vuan ato pasoja .

Nuk ndalet Atletiko kte vit , ka super ekip , kampionatin do e fitoje se eshte para me pike ka edhe ndeshje mangut , edhe ne champions besoj do shkojne larg ?
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Nuk ndalet Atletiko kte vit , ka super ekip , kampionatin do e fitoje se eshte para me pike ka edhe ndeshje mangut , edhe ne champions besoj do shkojne larg ?
Gjitha mundesit i ka . Duhet te perfitoje nga rasti i barçes dhr realit pasi nuk jan ne kondicionin e duhur .
 

Guest

Antarë i Respektuar
Shkun me lujt . Fusha e njejt per te dyja ishte . 3 ndeshje te pa luajtura per atletikon sjan pak kshuqe mesa shof i ka arfh vakti atletikos me marr kampionatin ?
Sesht e vertete qe fusha eshte e njejte..terreni veshtire gjithmone favorizon ekipet me te dobeta
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Sesht e vertete qe fusha eshte e njejte..terreni veshtire gjithmone favorizon ekipet me te dobeta
Pse i favorizoka ? Lojtar ato lojtar kto . Ti do thuash qe gjejn veshtirsi te dalin ne lojen e tyre ekipet e medhaja por nje ekip kompetitiv duhet te dije te menaxhoje dhe veshtirsite ne cdo aspekt.
 

Guest

Antarë i Respektuar
Pse i favorizoka ? Lojtar ato lojtar kto . Ti do thuash qe gjejn veshtirsi te dalin ne lojen e tyre ekipet e medhaja por nje ekip kompetitiv duhet te dije te menaxhoje dhe veshtirsite ne cdo aspekt.
Po normal ekipi dobet ne mbrojte do rrije sdo beje ndonje shkence...ose thjesht do luajne me topa te gjate per te largu topin sesht se ka ndonnje ndikim aq te madh
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Po normal ekipi dobet ne mbrojte do rrije sdo beje ndonje shkence...ose thjesht do luajne me topa te gjate per te largu topin sesht se ka ndonnje ndikim aq te madh
Normal qe do parkojne autobusin para porte se barazimi per to esht si fitore .
 

Delirium

No description ...
Sesht e vertete qe fusha eshte e njejte..terreni veshtire gjithmone favorizon ekipet me te dobeta
E pse favorizon ekipet e vogla ?
E pe ndeshjen dje ?
Hazard ne gjum , Modric ne tren , Benzemi ne avion , jane filma , trukime !
Skishte lidhje terreni fare , te luash ne bore eshte me mire se sa ne shi !
 

Guest

Antarë i Respektuar
Normal qe do parkojne autobusin para porte se barazimi per to esht si fitore .
Po pra kshu qe sesht njesoj....mbaj mend para ca vitesh kur barcelona ishte ne kulm shum ekipe e demtonin fushen vet ose e lagnin me shum sec duhet qe ti krijonte probleme ne qarkullim
 

Guest

Antarë i Respektuar
E pse favorizon ekipet e vogla ?
E pe ndeshjen dje ?
Hazard ne gjum , Modric ne tren , Benzemi ne avion , jane filma , trukime !
Skishte lidhje terreni fare , te luash ne bore eshte me mire se sa ne shi !
Ndeshjen se kam pa dhe se kam per ndeshjen e djeshme por po thoja ne pergjithesi
 

Delirium

No description ...
Po pra kshu qe sesht njesoj....mbaj mend para ca vitesh kur barcelona ishte ne kulm shum ekipe e demtonin fushen vet ose e lagnin me shum sec duhet qe ti krijonte probleme ne qarkullim
Akoma i beson kto ?
Barca me dash me tbo gol , ta ben pa ra topi ne toke fare ?
 

Delirium

No description ...
Ndeshjen se kam pa dhe se kam per ndeshjen e djeshme por po thoja ne pergjithesi

Granada ja ka bo na dy here Barces ashtu edhe gjasme ngeci ne barazim , u krijon probleme terreni i veshtire ekipeve the medhaja se luajne me pasa toke , ama me 20 pasime barca , bayern , liverpool te sjellin golin ?
 

Guest

Antarë i Respektuar
Granada ja ka bo na dy here Barces ashtu edhe gjasme ngeci ne barazim , u krijon probleme terreni i veshtire ekipeve the medhaja se luajne me pasa toke , ama me 20 pasime barca , bayern , liverpool te sjellin golin ?
20 pasime ne ajer besoj po thu
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Po pra kshu qe sesht njesoj....mbaj mend para ca vitesh kur barcelona ishte ne kulm shum ekipe e demtonin fushen vet ose e lagnin me shum sec duhet qe ti krijonte probleme ne qarkullim
Cdo fush esht kriju ne nje standart cilsor per nje ndeshje . Na po flasim per la liga jo per kategori te 4 ku ndeshjet bohen ne balte . Atehere dhe kto skuadra te nivelit boteror duhet te jen ne gjendje te perballojn kto probleme .
Tashi si ka mundesi qe reali mos te mundi osasune ? Ku 3lojtar vlejn sa gjith ekipi . Thjesht mund t themi qe skan gjen ne top forme kte ndeshje .
 

Delirium

No description ...
Cdo fush esht kriju ne nje standart cilsor per nje ndeshje . Na po flasim per eridivise jo per kategori te 4 ku ndeshjet bohen ne balte . Atehere dhe kto skuadra te nivelit boteror duhet te jen ne gjendje te perballojn kto probleme .
Tashi si ka mundesi qe reali mos te mundi osasune ? Ku 3lojtar vlejn sa gjith ekipi . Thjesht mund t themi qe skan gjen ne top forme kte ndeshje .
Une jam tifoz i Real ama fans i Messit .
Di te them qe Real me kte ekip nuk fiton asnje trofe ne 5 vjet edhe ktu do jemi , do rikthehet Barca fuqishem ?
 

Guest

Antarë i Respektuar
Une jam tifoz i Real ama fans i Messit .
Di te them qe Real me kte ekip nuk fiton asnje trofe ne 5 vjet edhe ktu do jemi , do rikthehet Barca fuqishem ?
Po cja fut kot me reali kur esht kshu fiton perhere po mos i shif ti kto ndeshjten kshu se nuk esht se i vlersojn se skan naj interes tmadh
 

Delirium

No description ...
Dmth ty 20 pasime te duken pak ??
20 pasime nje ekip i Madh i ben per 1 min , po te them qe me dash tbejne 5 gola , po jane te llogaritura te gjitha , per aq kohe sa Bet 365 ka nje operator ne fushe ne cdo stadium te botes ?
 

Guest

Antarë i Respektuar
20 pasime nje ekip i Madh i ben per 1 min , po te them qe me dash tbejne 5 gola , po jane te llogaritura te gjitha , per aq kohe sa Bet 365 ka nje operator ne fushe ne cdo stadium te botes ?
Mduket se po flasim per sporte te ndryshme ose sdi si i llogarit ti pasimet
 

Delirium

No description ...
Po cja fut kot me reali kur esht kshu fiton perhere po mos i shif ti kto ndeshjten kshu se nuk esht se i vlersojn se skan naj interes tmadh
O vllai me koef 1.4 reali luhet miliarda euro , bashke me 1.7 e milanit e kalojne 2.2 koef , prandaj ndeshja lihet ne paqe , behen marrveshje , vec dje jane lujt online 18 m £ per real , ca te te them me ?
 

Delirium

No description ...
Mduket se po flasim per sporte te ndryshme ose sdi si i llogarit ti pasimet
Un ti llogaris kshu , Liverpuli per 90 minuta ben 800 pasime , barca 750 , city 700 , sa i bi per 1 minut ?
 
Top