Bota e xhinve

WxP

Hidrauliku
Qesh ti marla qesh po na mbarun leket per server te ri lool
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Sdije te thoshe naj gje tjter po kopjove ylli baken , mos ki merak per mua po kujdesu per veten vlla se un per argetim hy ketu nuk hy per tu duk apo per te shit mend si ty
Epo Yllin kam nga anet e mia, kisha si preference e nje kengetar Kavajs por nuk kendon shume kohet e fundit se e ka kap pikellimi.
Sa per mend duket duket qe nuk shet, qe nga nofka qe ke vene 😂😂😂

Gjithsesi ma bej hallall se mbase te pengova.
Mire se na ke ardh dhe forum te mbare.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Marla mesyshi eshte krejtesisht ceshtje tjeter, do mundohem ti permbahem temes.
 

Lauri

Anunnak
2020 ja ka ferku trunin e vogel te gjitheve nga pak. 😝
Për atë virusi ka gjetur terren të përshtatshëm dhe po përhapet si vaj mbi uijë 😄
 

I dituri

of line
Gabim se ke ,por kjo sdo te thote qe e ke mire
Psh fjala asnjehere nuk ndahet me rrokje
Nese do ishe ti ne vendin tim ,njesoj do te vritej syri
Gjithsesi pa merak se nuk komentoj me ne temat e tua, kshu veme shpirtin ne paqe :)
Por kujdes kur me perflet

Qofsh mire
Un mendoj se ti duhet te komentosh ne temat e mija ne prandaj jemi ketu te ndajm mendimet , ca kuptimi do kishte sikur ti mos te komentoje do ishte e pa vler tema ime. Gabime bejm gramatikore perfekt nuk jemi por dhe si japim shum renci ketu prandaj ndodh.
 

Lauri

Anunnak
Kto po t sjell se kshu live sme ka ndodh
Çarlatana xheloz. të lutem.
I kam parë me dhjetra nga këto. Gjynah kush futet në dorë të tyre.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une kam qene prezent kur edhe besimtar te krishtere kane ardhe per t'u sheruar.
 

I dituri

of line
Epo Yllin kam nga anet e mia, kisha si preference e nje kengetar Kavajs por nuk kendon shume kohet e fundit se e ka kap pikellimi.
Sa per mend duket duket qe nuk shet, qe nga nofka qe ke vene 😂😂😂

Gjithsesi ma bej hallall se mbase te pengova.
Mire se na ke ardh dhe forum te mbare.
As pak sme ke penguar per kundrazi ne prandaj jemi ketu te diskutojm , por jo ta bejm mizen kuceder. Nofka ime ska lidhje me diturin qe un zotroj.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Un mendoj se ti duhet te komentosh ne temat e mija ne prandaj jemi ketu te ndajm mendimet , ca kuptimi do kishte sikur ti mos te komentoje do ishte e pa vler tema ime. Gabime bejm gramatikore perfekt nuk jemi por dhe si japim shum renci ketu prandaj ndodh.

Ah dmth ke perplasje me ate qe mendon e ate qe zgjedh te besh.
Kontradiktor ?!
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Po dhe kjo..po prsh per mos te kap thuhet marshallah marshallah dhe ste kap syni keq.
E mua ma kane dhene plus qe i ve djali cdo nate ,duke qene se i praktikon ne menyre te moderuar
 
Top