• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Buke shpie

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
U bera nostaligjike...kur me dalin keto tema...me kujtojne vetem femijrine...kohen kur buken e hanim nga duart e nenes...e ngrohte e shijshme dhe e shendetshme...

buka e furres nuk i ngjan aspak asaj te dikurshmes...
 

Zana1

Braveheart
U bera nostaligjike...kur me dalin keto tema...me kujtojne vetem femijrine...kohen kur buken e hanim nga duart e nenes...e ngrohte e shijshme dhe e shendetshme...

buka e furres nuk i ngjan aspak asaj te dikurshmes...
K’tej nga une e gatuajne ne mase buken ne shtepi. Nostalgjike per dicka qe mund ta besh rehat : )

Ps...mua me pelqejne kulecet me sode, ose pitet .
 

netflix

Anëtar i ri
Mosha
29
Me qe e pasket rihap kete tem nuk po mundem me nejt pa i postu edhe keto 3-video te gatimit te bukes

[video=youtube;of-obr8OIyU]https://www.youtube.com/watch?v=of-obr8OIyU[/video]

[video=youtube;vJ9hf-ogZTQ]https://www.youtube.com/watch?v=vJ9hf-ogZTQ[/video]

 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
K’tej nga une e gatuajne ne mase buken ne shtepi. Nostalgjike per dicka qe mund ta besh rehat : )

Ps...mua me pelqejne kulecet me sode, ose pitet .
Zana do ta beja me kenqesi...por fatkeqeisht nuk kam kohe shume...ne fundjave kur me jepet mundesia edhe beje ndonje kluac
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Bobo keto video na cuan nepsin ....ti them mamit te na beje neser se une skam bere kurre buke vete
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Kete jave u kenaqa duke grene buke shtepie se nusja e xhaxhit e gatuan vete ...ajo era nga furra e ruve te merrte mende e doja a haja ashtu thate ...mrekulli
 
Top