Burrat: duan biondet, por tradhtojnë me brunet / Karakteristikat që i dallojnë edhe më shumë se kaq

Cfareee bote piseee.ahahaga.
Interesantee,do me thene trupi sportiv ,njerzit qe kane vetebesim dhe pelqejne shume pjeshka ose pjeskana tradhtojne. :p
Me u habitttt.
 
Sa i ngrohte eshte gushti ne Polin e veriut ?
Dmth martohen vetem brunet qe lyejn leshin e verdhe i bije ktu ?

Do marr nje flokkuqe si perfundim lol
Go On Popcorn GIF by swerk
 
Top