Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

NeVertiti

~Kohe & Stine~
burri-ndryshon-seks.jpg


Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij


burri-ndryshon-seksLONDER- Nje cift anglez ka rinovuar premtimin per martese, sic bejne shume cifte ne nje distance pas shume vitesh. Por, ne pervjetorin e nente, per Barry dhe Anne Watson ka pasur nje ndryshim te madh: Dhendri ka ndryshuar seksin, dhe do te quhet Jayne.

Jayne, 43-vjec shofer i vjeter, buzagaz, ka treguar se ne fillim ishte e veshtire per t’ja shpjeguar gruas se tij deshiren per te patur nje trup qe i ngjante shpirtit te tij binjak. "Ne fillim Anne ishte e zemeruar, martesa jone shkoi ne krize, dhe ajo mendonte se doja te largohesha nga ajo per nje grua tjeter, por une doja vetem te isha ndryshe. Duke u ribetuar, tani Anne do te thote se me pranon mua per ate qe jam, eshte nje menyre per t’i treguar botes se sa te lumtur jemi ne jeten tone te re ".(E.A/infoalbania)


B:infoalbania.ogr
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pe: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

hahahahahaha,,cfareeeee,,zonjet,..:p:p
 

sensuu

sweet
Titulli: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

sa te cmendur komplet
 
Titulli: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

Sa kot ,sdine ca te bejne ,e bejne budalleqe .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

Sa shkon e shkaterrohet kjo bote. Po plaket cdo dite e me shume nga vet ne.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

Eh mendje o mendje...
 

LoSsT

VIP
Titulli: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

Sa te pa cipe jane te tilla krijesa, aq sa me vjen zor ti quaj njerez; qe nuk pranuan ate c`ka jane e do te mbeten ne realitet !
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

do thot e ka kuptu se ka qen ne sex:stelle: te gabuar
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

Jo kot kan thane: Per dashuri njeriu bene gjithcka. Shif qa ka ba ky tipi:gallate:me falni kjo tipja :gallate:
 

ZHIGO

...
Pe: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

prandaj them gjithmon ,,

me mir dashuro nje mëndje ,, sesa ate qe quhet siperfaqesore : ) ,, te pakten e para te kenaq zemren ,, e dyta vetem syrin .
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

Jo mo jo.
Problemi ka qene tek gruaja e ketij/kesaj, ajo do kete qene lezbike
edhe te mos ikte u be vete femer

Heeee :D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Titulli: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

Jo mo jo.
Problemi ka qene tek gruaja e ketij/kesaj, ajo do kete qene lezbike
edhe te mos ikte u be vete femer

Heeee :D

I bie qe femrat i cojne meshkujt te bejne gjera qe ndoshta nuk do donin ti benin.. Dhe i bie qe mashkulli eshte i dobet para femres .. :D..
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Pe: Titulli: Burri ndryshon seksin, me pas rimartohet me gruan e tij

I bie qe femrat i cojne meshkujt te bejne gjera qe ndoshta nuk do donin ti benin.. Dhe i bie qe mashkulli eshte i dobet para femres .. :D..

Haha une nuk e thashe kete, kete gje e the ti :p
 
Top