Burri që mbajti beben në bark 9 muaj, bëhen prindër çifti më i veçantë në botë

-640-0-5f719aeb8861b.jpg

E mbani mend çiftin më të veçantë në botë? Danna Sultana dhe Esteban Landrau janë bërë prindër për herë të parë. Djali i tyre Ariel ka ardhur në jetë dhe çifti janë më të lumtur se kurrë.
-640-0-5f719acce6f28.jpg

Danna Sultana, e cila ka lindur mashkull dhe identifikohet femër është bërë shumë e famshme nga lidhja me me Esteban Landrau, i cili ka lindur femër, por e identifikon veten mashkull.
-640-0-5f719accc60d6.jpg

Çifti bëri bujë me fotot ku Esteban Landrau shfaqej me barkun shtatzënë.
-640-0-5f719acc09756.jpg

"Tti erdhe në jetën time për të më mësuar të dua pa kushte", shkroi Danna krah fotos ku shfaqej me të birin.
-640-0-5f719acd13201.jpg

Mediat lokale raportuan se çifti u bënë me fëmijë natyrshëm, pasi që të dy kanë organet e tyre natyrore.
-640-0-5f719acbb5fd2.jpg

-640-0-5f719acbde0f5.jpg

-640-0-5f719acd66c30.jpg

-640-0-5f719acc32bfc.jpg

-640-0-5f719acb90613.jpg

-640-0-5f719acb6a22b.jpg

-640-0-5f719acd35b6e.png


NGA SHQIPËRIA /OKE HËNË 28 SHTATOR 2020, 10:10
 
Ne myslimanet e Toskerise themi na u prish gjiza.


Fundi botes. Mos!!
Me fal se njerz si ty nuk ja vlen me u mor

Tani mos na permen gjiza ktu tani nqofse do
Mbylle kete tem ti filozof i madh 😌

Do doja te te beja nje pytje qe aty do kuptohesh se cfar di ti por nuk ja vlen me ty
Klb shoki !?
 
Top