• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Byrek

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
netflix ka nje hile ky lloj byreku... nuk tregon sa vaj i hedh... edhe pse nuk e jep ne recet duket qarte qe ke perdor ose ne brum ose per hapjen e petave..
do na e zbulosh at sekret.. pasi brumi me uji miell dhe krip nuk hapet ashtu ... eshte e pamundur... thnx
pyetja eshte ne brume apo ne kohen kur e le ... apo vetem kur e hap peten... vaj ? gjalp apo margarine??
 

netflix

Anëtar i ri
Jana e vertet qe paskam harruar ta shenoj aty ne video mirepo gjat ndarjes se brumit ne kulaça te vegjel e hedh pak vaj ulliri aty ne sofer dhe i lyen duart gjat ngjeshjes. shih videon me kujdes nga min 2:39.
 
Top