C`duhet te beje njeriu te pakten nje here ne jete?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
C`duhet te beje njeriu te pakten nje here ne jete?

kete shprehjen e pash tani ne FB ,tek nje faqe,thash ta sjell dhe ketu.
Pergjigjet e komenteve qe ishin atje,t`jem e sinqerte si lexova asnje. :p

por pervec shume te tjerave,mendoj qe njeriu te pakten njehere ne jete;
Duhet te thyej nje gote ne pllakat. :p


Po per ju,si qysh tek? :p
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Te pranoj qe eshte ven ne loje dhe se ka kuptu dhe nga nervi tja fusin nje te qame .te thej naj vazo nw koken e komshiut
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Te ndihmoje njerezit ne nevoje.
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU
Te vizitoje Parisin,
Te vizitoje Firencen,
Te vizitoje Venecian,
Te vizitoje Pragen,
Te vizitoje Barcelonen,

Ne mos te pesta, nese mundet 4 prej ketyre, tre, dy ose e pakta nje prej ketyre.
Me mire akoma nese i viziton te pesta?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Te vizitoje Parisin,
Te vizitoje Firencen,
Te vizitoje Venecian,
Te vizitoje Pragen,
Te vizitoje Barcelonen,

Ne mos te pesta, nese mundet 4 prej ketyre, tre, dy ose e pakta nje prej ketyre.
Me mire akoma nese i viziton te pesta?
te paska zene gripi ty. ahahahahahahhaa
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Te pi nje gote vere te kuqe,ne nje nate vere,me hene te plote buze detit.
 
Top