C`duhet te beje njeriu te pakten nje here ne jete?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Te ulet ne nje maje te larte mali, te rri ne heshtje, te ndjeje ate flladin qe i perkedhel fytyren dhe te mbushe mushkerinjte me ajer dhe te kuptoj sa i vogel eshte ne kte bote.
 
Te ulet ne nje maje te larte mali, te rri ne heshtje, te ndjeje ate flladin qe i perkedhel fytyren dhe te mbushe mushkerinjte me ajer dhe te kuptoj sa i vogel eshte ne kte bote.
E kam ber...
Por para se ta boj,isha tu thy qafen nga qe rreshkita dhe per pak desh vdiqa ahahaahahahahahaah
No more
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Te te marri gjumi ne karrige,sic po me merr mua tani. :p
 
Mqs e ke sjellur te Bar-Restorant i këshilloj ca që të hanë groshë me spec djegës e hundra., !

Efekti pas një dite.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ne radhe te pare te jet vetvetja..pastaj te jet human,te ndegjoj dy here e njhere te flas.
Te jep sa me shum ngrohtesi per njerzit se e rrethojn.
Te mos lejoj ta shkeli koha.
 

Hera

Banned
Te bej udhetim ne sa me shume shtete
 

Desa

Felix - Culpa
Të ngjitet në majë të bjeshkës dhe të krisë me pistoletë. Efekt çlirues i çdo lloj ngarkese psiko-fizike. 😁
 
Top