• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

C'do te thote te kesh nje moter?

Endrra

VIP
Titulli: C'do te thote te kesh nje moter?

Nuk kam moter... Edhe me vellezeri kam nje distance te mashe moshe e nuk jemi mare vesh Kurre. Plus gjith fisi ka me shume djem se vajza... Pra nuk di ca kisha bere po te kisha moter, por e di qe me ka mungu gjithmone. Kam PAS nja 2 shoqe me shume motra e u thosha, pse sme adoptoni?! :S
Po po fix keshtu..shoqe me nga 8 motra pa vllezer kerkoja....
Dukej qarte qe isha rrit mes kusherinjsh me pak kusherira 🙄
 
Top